Корупціонер Матковський

ПОЛТАВА
30.09.2015, 06:19
Корупціонер Матковський

"Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна." - Михайло Грушевський.

Знайомтеся, латентний, поки що, іноземець - Андрій "Запальничка" Матковський.

Улюблений вислів якого: - Всех люблю на свете я, Австрия - страна жительства моя!

Отримавши відповіді від офіційних установ Федеративної парламентської республіки Австрія, є можливість запросити читачів та обікрадених Андрієм "Запальничкою" Матковським полтавців на віртуальну прогулянку тією стежиною, яку пройшов Матковський для отримання свідоцтва на проживання в Австрії.

Коротка хронологія пересування за межі України, зокрема до міста Відня, власника закордонного паспорту ЕН 571759 виданого на ім'я Матковського Андрія Всеволодовича:

Матковський Андрій Всеволодович отримав, разом із сім'єю, свідоцтво на проживання в Австрії, користуючись інвестиційним методом, який передбачає, зокрема, інвестиції в банківську, або будівельну, або сферу послуг, в розмірі від 500 000 до 1 000 000 євро. Сплата першої цифри не дає стовідсоткового результату отримання свідоцтва.

Враховуючи те, що Матковський, та його сім'я, отримали свідоцтво на право проживання, мова йде про інвестиції в економіку Австрії на суму понад 1 мільйон євро.

Прописка Матковського: 97-99, Edbergstrasse 1030, Відень  

Починаючи з 2008 року, Андрій "Запальничка" (спалив Полтавський коровай) Матковський, отримавши від реалізації ласих шматків Полтавської земельки десятки мільйонів доларів США, почав реалізовувати план виводу вкрадених у полтавців коштів за кордон.

Але відсутність європейського паспорту не давала останньому можливості придбавати нерухомість в європейській країні.

Для отримання свідоцтва на право проживання, необхідною умовою є наявність розміщених в банківських установах Австрії легальних коштів в сумі не менше, ніж 80 000 євро на кожного члена сім'ї.

Вивчаючи декларації Матковського А.В., надані ним до Центральної виборчої комісії протягом політичної діяльності останнього, я з подивом змушений констатувати, що легально зароблених коштів у Матковського є всього декілька десятків тисяч євро.

Легальні - це кошти, які є офіційно задекларовані, і з яких сплачені всі податки.

Вкрадена у полтавців комунальна нерухомість тільки на центральних вулицях міста дає Матковському понад 200 000 доларів США на місяць, не враховуючи Колгоспного ринку, та іншої нерухомості.

Скажіть, шановні, чим завинили перед Матковським Шура та Андрій, яким "Запальничка", руками своїх поплічників, спалив бізнес? Тільки тим, що йому сподобалася земельна ділянка? Але ж навпроти Полтавського короваю Матковському належить цілий багатоповерховий будинок.

Снобствуючий сибарит (як Матковський називає свій стан) фотографується в Австрії, розпиваючи шампанське нектар імперіал розе від Moët Chandon вартістю 165 євро в роздрібній торгівлі, ціна ж у клубі становить близько 500 євро за пляшку, а це близько 13 000 гривень.

Скільки, ви кажете, коштує аптечка від Матковського? 112 гривень???


Тільки в 2014 році "запальничка" Матковський прожив в Австрії по одному паспорту 220 днів, що складає 7,3 місяця. В 2015 році Андрійко трішки ще не дотягнув - всього 168 днів, або 5,6 місяців за півроку, але ще є час виправитися. Ви його сьогодні не бачили? Випадково бачили сьогодні у Відні?

Ще з часів роботи в податковій службі, з якої Матковського з тріском вигнали, полтавці пам'ятають, що непідйомна сума в 40 відсотків за відшкодування ПДВ, була фірмовим знаком Матковського. По іншому ПДВ не повертався.

На посаді міського голови вона виросла до половинки. У декого все відбирали.

Полтавці, знаходьте світлини Відня, розшукуйте найкращі з них, вдивляйтеся дуже уважно, любуйтеся, радійте! Бо ціною вкраденого у вас Матковським, Мамаєм, та іншими покидьками, формується економічна незалежність Австрії, Росії, Бєліза, та інших держав. На вкрадені у вас гроші Матковський ще докупить собі готелів, бо два у Відні, і два на Кіпрі не беруть до мережевих готелів, а Андрій Всеволодович вкладає вкрадені у полтавців гроші в готельний бізнес саме для того, щоби вилікувані аптечками полтавці змогли подорожувати світом і насолоджуватись, спостерігаючи з-за забору, величчю архітектури маєтків та готелів Матковського в Австрії та інших, розбудованих вами державах.

Далі буде....

Гнап Нерушима,

Спеціально для "Останнього Бастіону"


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
вчора, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
вчора, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
вчора, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56