Соціальна мережа Facebook почала перевіряти правдивість фото і відео за допомогою штучного інтелекту

ПОЛТАВА
15.09.2018, 08:53
Соціальна мережа Facebook почала перевіряти правдивість фото і відео за допомогою штучного інтелекту

Про це повідомляється в корпоративному блозі Facebook. "Ми знаємо, що люди хочуть бачити точну інформацію про Facebook, тому протягом останніх двох років ми поставили пріоритет в боротьбі з дезінформацією. Сьогодні ми розширюємо перевірку фактів для фотографій і відео. Це допоможе нам швидше виявити і прийняти заходи проти великої кількості дезінформації", - повідомила менеджер по продукції Антонія Вудфорд.

Візуальні матеріали будуть перевірятися за допомогою моделі машинного навчання, в якій використовуються різні сигнали взаємодії, враховуючи зворотній зв'язок від людей на Facebook, для виявлення потенційно помилкового контенту. Буде включений пошук зворотного зображення і аналіз метаданих зображень, наприклад, коли і де була зроблена фотографія або відео.

В компанії обіцяють, що з часом точність програми буде підвищуватися, але вже зараз задіяно максимум технологій для оперативного і чіткого виявлення контенту, що вводить в оману, наприклад, оптичне розпізнавання символів і порівняння їх із заголовками статей.

Зараз ведеться робота над новими способами визначення впливу фото і відео, наприклад, маніпуляції.

Також Facebook розділив види дезінформації на 3 категорії:

1. Якою маніпулюють або котру виготовляють;

2. Контекстна;

3. Текстова або звукова реклама.

Як повідомлялося, В ЄС будуть видаляти екстремістський контент із соцмереж (https://www.ukranews.com/news/582104-v-es-budut-udalyat-ehkstremystskyy-kontent-yz-socsetey).

Читайте також:
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19
Полтава
Кооператив Династія ще не все вкрав, і не всіх убив.
05 червня, 11:33
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36
Полтава
Керівництво Полтавського ДБР  вирішило добити місто. Госпідари ямщики його руйнують, дбеерівці добивають.
23 травня, 11:17