Соціологи оприлюднили останні дані щодо рейтингу партій на місцевих виборах

ПОЛІТИКА
01 жовтня, 14:42
Соціологи оприлюднили останні дані щодо рейтингу партій на місцевих виборах
Фото: українська правда

Слід розуміти, що загальноукраїнські рейтинги партій можуть не відбивати повної картини щодо політичних розкладів на місцях.

На  місцевих виборах 25 жовтня найбільше голосів отримають чотири парламентські партії. За останній тиждень рейтинги цих партій суттєво не змінилися.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

За даними опитування, партію «Слуга народу» 15,5% підтримують тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, «Європейська солідарність» –11,4%, «Опозиційна платформа – За життя» – 11,4%, «Батьківщина» – 8,3%.

Крім того, партію «За майбутнє» підтримують 6,2% виборців, Радикальну партію Олега Ляшка, 4,9%, «Наш край» – 3,1%, УДАР Віталія Кличка – 3,1%, ВО «Свобода» – 3,0%, партію Шарія – 2,5%, партію «Сила і честь» – 2,0%, партії «Пропозиція» і «Голос» – по 1,8%, партію «Перемога Пальчевського» –1,7%.

Сумарний рейтинг інших партій, які беруть участь у місцевих виборах і були включені в список для дослідження, – 23,4%.

Разом з тим, слід розуміти, що загальноукраїнські рейтинги партій можуть не відбивати повної картини щодо політичних розкладів на місцях, адже в цих виборах візьмуть участь багато регіональних партій, які мають  високий рейтинг у своїх містах.
 

Читайте також:
Офіційно виборчі комісії ще не оголошували переможців місцевих виборів, але окремі ТВК вже публічно озвучили кількість порахованих голосів.
вчора, 14:15
"Слуга народу" Гунько виборов мандат у "вічного радикала" Ляшка.
28 жовтня, 12:15
Спостерігачі фіксують неналежне транспортування документів, переписування протоколів та інші порушення.
27 жовтня, 11:10
Або про те, чому в Україні опівдні не зникають тіні.
27 жовтня, 10:37
Як тільки отримають результати, встановлені ТВК, вони одразу з‘являться на офіційних ресурсах.
26 жовтня, 17:45
Колишній народний депутат Віктор Лозінський переміг на місцевих виборах у Голованівському районі Кіровоградської області.
26 жовтня, 14:06