Соцмережі обурені: у Карпатах лісничі вполювали рись

14.11.2017, 13:23
Соцмережі обурені: у Карпатах лісничі вполювали рись

Депутат просить правоохоронців покарати винних.

Лісничі Рахівського лісничого господарства Віктор Кабальта його син Микола похизувались у соцмережах фотографіями вбитої карпатської рисі, яка внесена до Червоної книги.

«Ах, у Карапатах сніг! І син лісничого Державного підприємства «Рахівське лісове державне господарство» на прізвище Кабаль розпочав полювання на червонокнижну рись. «Едельвейсом цвіте Закарпаття моє…», - написала на своїй сторінці в Facebook журналіст Галина Плачинда.

Вона додала, що згідно з даними Червоної книги, в українських Карпатах лишились усього 350 особин рисі.

Активіст спільноти «Небайдужа Рахівщина» Василь Шемота обурений, що браконьєрами виявилися самі борці з браконьєрами.

«Віктор Кабаль є головою районного товариства мисливців та рибалок «Говерла»,а його син Кабаль Микола - заступник РТМР «Говерла». Виходить, що браконьєр - сам лісничий Устеріцького лісництва ДП «Рахівське ЛДГ» і головний борець з браконьєрами?» - написав він у Facebook.

Народний депутат від БПП Ірина Сусловазвернулася до Генеральної прокуратури, МВС та міністра екології з вимогою розслідувати цю справу та покарати винного з максимально допустимою законом суворістю.

Читайте також:
Освітяни нагадують, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням.
14:40
Невдовзі влада Фінляндії розпочне соціальний експеримент із впровадження нещодавно ухваленого плану суспільної рівності.
14:08
Представники більшості фракцій внесли до Верховної Ради законопроєкт про донорство.
13:51
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
12:44
Абітурієнти з окупованих військами РФ грузинських територій будуть зараховані до вищих навчальних закладів країни без обов'язкових іспитів.
10:32