Сьогодні полтавських бійців відправили у зону АТО

ПОЛТАВА
15.10.2014, 10:29
Сьогодні полтавських бійців відправили у зону АТО

Сьогодні, 15 жовтня, біля приміщення УМВС України в Полтавській області на площі, урочисто відправляли бійців тербатальйону «Полтавщина» та роти «Кременчук». Черговий раз відбувалася ротація особового складу. Сьогодні в зону антитерористичної операції відправляли 160 бійців.

За словами керівництва УМВС області, в цілому спецпризначенці повністю забезпечені одягом, взуттям, захисними шоломами та технікою. Морально та фізично силовики підготовлені повністю.

«На Донбас я їду вже вдруге. Перший раз мене відправили 15 серпня і повернувся я 15 вересня. Ми перебував безпосередньо в Донецькій області на блокпостах, охороняли територію та виявляли сепаратистів, в останньому нам допомагали місцеві. Найскладніше було бачити оті розвалини у містах та людей, котрі стрімголов тікали із своєї землі», - поділився боєць тербатальйону з позивним «Орест».

Приємним моментом було те, що бійцям тербатальйону «Полтавщина» прийшов лист-подяка від міського голови Донецька. Він був адресований тим силовикам, котрі забезпечували на Сході охорону громадського порядку. Подяку вручили безпосередньо перед відправленням тербатальйону на Донбас.

Провести полтавських героїв прийшли небайдужі містяни, школярі. Останні вручили спецпризначенцям малюнки та мініатюрні прапорці.

Не залишилися в стороні й цього разу підприємці міста. Вони передали бійцям речі першої необхідності.

«У першу чергу ми передаємо продукти харчування, воду, консерви, овочі. Окрім цього, нас попросили закупити рукавиці на 320 чоловік, їх ми також відправимо. Також це полотенця, засоби гігієни. Цього разу загальна сума коштів, на яку ми закупили усі необхідні речі, становить 60 тисяч гривень», - поділився Голова ради підприємців Євген Дикань.

Щоб бійці повернулися усі живі та здорові у повному складі, священик Української православної церкви провів традиційну молебень та окропив полтавських героїв святою водою.


Читайте також:
Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.
12:46
На території села Макухівка та міста Горішні Плавні вогнеборці ліквідували займання на полігонах побутових відходів.
вчора, 08:45
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00