Сьогодні вибори місцевої влади

ПОЛТАВА
25.10.2015, 05:29
Сьогодні вибори місцевої влади

Сьогодні в Україні вибори місцевої влади. Виборці визначатимуть лідерів, хто керуватиме містами і селами, хто стане депутатами в обласних, міських, районних і сільських радах.

 Голосування на виборчих дільницях почнеться о 8.00 і закінчується о 20.00.

Передбачається, що місцеві органи влади будуть обрані на дворічний термін, у разі ухвалення конституційних змін в частині децентралізації. У жовтні 2017 можуть пройти нові вибори, і обрана на них вже на п'ять років місцева влада отримає нові повноваження. 

Місцеві вибори не проводяться у Донецькій і Луганській областях, частини яких перебувають під контролем самопроголошених ДНР і ЛНР. 

Вибори в Донбасі пройдуть тільки на деяких територіях, підконтрольних Києву. Наприкінці серпня ЦВК України прийняв постанову, якою визначив підконтрольні Києву райони Луганської та Донецької областей, в яких не відбудуться місцеві вибори в неділю. 

Спостерігати за ходом місцевих виборів будуть міжнародні спостерігачі, в тому числі від Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, Ради Європи та Європарламенту. За останніми даними, ЦВК зареєструвала понад 1,5 тисячі міжнародних спостерігачів від 14 іноземних держав та 14 міжнародних організацій. Правопорядок в день голосування будуть забезпечувати понад 100 000 правоохоронців. Співробітники міліції з вівторка взяли під цілодобову охорону всі дільничні виборчі комісії в Україні.

"Останній Бастіон" відслідковує процес волевиявлення виборців у Полтаві та буде подавати читачам об'єктивну інформацію стосовно перебігу голосування. 

Читайте також:
Мешканці села Шедієве навели лад із місцевим джерелом і очистили від сміття прилеглу до нього територію.
09:09
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42