Сьогодні вибори місцевої влади

ПОЛТАВА
25.10.2015, 05:29
Сьогодні вибори місцевої влади

Сьогодні в Україні вибори місцевої влади. Виборці визначатимуть лідерів, хто керуватиме містами і селами, хто стане депутатами в обласних, міських, районних і сільських радах.

 Голосування на виборчих дільницях почнеться о 8.00 і закінчується о 20.00.

Передбачається, що місцеві органи влади будуть обрані на дворічний термін, у разі ухвалення конституційних змін в частині децентралізації. У жовтні 2017 можуть пройти нові вибори, і обрана на них вже на п'ять років місцева влада отримає нові повноваження. 

Місцеві вибори не проводяться у Донецькій і Луганській областях, частини яких перебувають під контролем самопроголошених ДНР і ЛНР. 

Вибори в Донбасі пройдуть тільки на деяких територіях, підконтрольних Києву. Наприкінці серпня ЦВК України прийняв постанову, якою визначив підконтрольні Києву райони Луганської та Донецької областей, в яких не відбудуться місцеві вибори в неділю. 

Спостерігати за ходом місцевих виборів будуть міжнародні спостерігачі, в тому числі від Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, Ради Європи та Європарламенту. За останніми даними, ЦВК зареєструвала понад 1,5 тисячі міжнародних спостерігачів від 14 іноземних держав та 14 міжнародних організацій. Правопорядок в день голосування будуть забезпечувати понад 100 000 правоохоронців. Співробітники міліції з вівторка взяли під цілодобову охорону всі дільничні виборчі комісії в Україні.

"Останній Бастіон" відслідковує процес волевиявлення виборців у Полтаві та буде подавати читачам об'єктивну інформацію стосовно перебігу голосування. 

Читайте також:
Полтава
Пекін окреслив «червоні лінії» напередодні перемовин з ЄС і США.
03 серпня, 10:22
Полтава
В Україні продовжує функціонувати масштабна система виведення капіталу за кордон через аграрний експорт.
03 серпня, 09:16
Полтава
Ексочільницю RT France помістили під нагляд поліції до розгляду апеляції.
30 липня, 07:14
Полтава
Заключний день саміту НАТО в Анкарі відбувся на тлі відновлення бомбардувань Ірану після заяви Трампа про завершення крихкого перемир'я.
09 липня, 09:00
Полтава
Трамп оголосив про плани скасувати санкції проти Туреччини, запроваджені ним у 2020 році за купівлю російських систем С-400.
08 липня, 11:05
Полтава
Трамп знову дав зрозуміти, що має намір окупувати Гренландію.
07 липня, 18:03