Сомалійські бойовики захопили українців з Місії ООН в Сомалі

СВІТ
13 січня, 06:17
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Антиурядові сили в Сомалі захопили чотирьох українців, членів екіпажу гелікоптера Місії Організації Об’єднаних Націй в Сомалі.

Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко у своєму Facebook.

Повідомляється, що гелікоптер зазнав аварії, окрім українців на борту знаходилося п’ятеро іноземних громадян.

Посольство України в Кенії та Постійне представництво України при ООН в Нью-Йорку вже отримали термінові доручення МЗС України вжити необхідних заходів.

«З’ясовуємо всі деталі аварії та захоплення, стан українців, встановлюємо звʼязок із компанією-власником гелікоптера задля координації дій. Тримаємо цю ситуацію на особливому контролі разом з іншими причетними відомствами нашої держави», – сказав Ніколенко.

BBC 10 січня повідомляло про захоплення гелікоптера ООН бойовиками ісламістського угруповання «Аш-Шабаб». Гелікоптер приземлився на контрольованій бойовиками частині Сомалі.

«На ньому були медичні матеріали і він мав перевозити поранених військових із регіону Гальгудуд», – прокоментував ситуацію представник Збройних сил Сомалі Хассан Алі у інтерв’ю Reuters.

Читайте також:
Війна
Сіоністський режим терористичної держави Ізраїля вибирає цілі у Ґазі, послуговуючись програмою «Lavender». Це збільшило кількість жертв.
10 квітня, 12:18
Війна
Російський отруйний слід тягнеться до Вашинґтона. За атаками «неврологічною зброєю» на американських дипломатів стоїть Кремль.
08 квітня, 21:39
Опінії
Ласкаво просимо в нову реальність, у якій ніхто не зможе почуватися в безпеці.
30 березня, 18:15
Опінії
Бо керівництво рф вже знає, що Україна ніколи не буде російською - так не діставайся вже ти нікому.
27 березня, 10:35
Війна
Московити хочуть залишити 2 найбільші (за кількістю населення) обласні центри України без електрики. Діють, як заповідали попередники.
26 березня, 21:32
Опінії
росія проголосувала за війну і тепер у путіна розвʼязані руки на все.
23 березня, 14:28