Соратник ліквідованого киви подав декларацію про доходи за 2022 рік

Позиція
26.12.2023, 11:35

У минулому році Андрій Замахін заробив у «Полтавській політехніці» 567 тисяч ₴. Чому поплічник зрадників киви і чередніченка досі на волі?

Прости Господи проректор з науково-педагогічної роботи «Полтавської політехніки» подав декларацію про доходи за 2022 рік.

У декларації він вказав, що одружений та має трьох доньок: Тетяну, Поліну та Марію.

У розділі «Об’єкти нерухомості» соратник зрадника киви вказав:

  • квартиру у Лубнах загальною площею 51,50 кв.м. (дата набуття - 2007 рік). Власність Андрія Замахіна.
  • квартиру у Розсошенцях загальною площею  69.1 кв.м. (дата набуття - 2020 рік). Власність дружини Світлани Замахіної.
  • житловий у Лубнах загальною площею 80,4 кв.м. (дата набуття - 2019 рік). Власність Андрія Замахіна.
  • Земельна ділянка у Лубнах площею 0,761 га. (дата набуття - 2019 рік). Власність Андрія Замахіна.
  • Земельна ділянка у Лубнах площею 0,6 га. (дата набуття - 2019 рік). Власність Андрія Замахіна.
  • недобудований гараж у Лубнах загальною площею 27 кв.м. (дата набуття - 2007 рік). Власність Андрія Замахіна.

У 2020 році Замахін придбав автомобіль BMW Х-1 (2011 року випуску).

Основним джерелом задекларованих доходів родини Андрія Замахіна є його зарплата у «Полтавській політехніці», яка склала 567 237 ₴.

У 2022 році Замахін отримав 288 552₴ пенсії.

Світлана Замахіна отримала 111 982₴ заробітної плати в управлінні Поліції охорони в Полтавській області. Також вона задекларувала 34 720₴ соціальних виплат на дитину.

Родина Андрія Замахіна не довіряє банківським установам і всі заощадження зберігає в готівці. Андій Замахін задекларував 2 200 000₴ готівки, його дружина 120 000₴.

Прикметно, що до 2020 року Андрій Замахін був очільником ГУНП у Полтавській області.

Після звільнення з поліції, Замахіна прихистив регіонал-українофоб Володимир Онищенко, який перетворив «Полтавську політехніку» на осередок колабораціонізму та українофобії.

Нагадаємо читачам, що перебуваючи на посаді очільника ГУНП, Замахін тісно працював зі зрадниками кивою та чередніченком, покриваючи їхні численні злочини та беручи безпосередню участь у злочинних схемах.

Після публікації на шпальтах «Останнього Бастіону» статті Володимира Бойка про психічне захворювання кандидата у президенти Киви, була спалена автівка головного редактора «Останнього Бастіону».

Соратник ліквідованого киви подав декларацію про доходи за 2022 рік_1

Після цього були спалені будівлі та склади бази лісогосподарського підрозділу ПрАТ «Полтавське», що належить сім'ї журналіста. Потім знищення, шляхом підпалу, КТП 550, що забезпечувало безперебійну роботу ТОВ НВП «Яциново-Слобідський кар’єр піску», яке належить дружині головного редактора.

Соратник ліквідованого киви подав декларацію про доходи за 2022 рік_3

За тиждень відбулася спроба рейдерського захоплення підприємства ТОВ НВП «Яциново-Слобідський кар’єр піску» силами батальйону спецпризначення «Полтавщина» та десятка працівників поліції та спецполіції під особистим контролем начальника ГУНП у Полтавській області Андрія Замахіна.

Керуючись ухвалою Октябрського районного суду, виданій на підставі фальсифікованих слідчим Мороз документів на огляд території кар’єру 27 травня, рейдери із поліції 6 червня під охороною спецпризначенців заблокували роботу підприємства майже на цілий день. Слідчий, який є процесуально незалежним, а, фактично, залежним від начальника слідчого відділу Полтавського РВП, сліпо виконував незаконні вказівки останньої. Навіть не зважаючи на те, що:

1. ТОВ НВП «Яциново-Слобідський кар’єр піску» надало повний перелік дозвільних документів, наданих йому, які спростовують, викладені у клопотанні слідчого, факти. Окрім того, усі дозвільні документи ТОВ НВП « Яциново-Слобідський кар’єр піску» перебувають у публічному доступі на сайті Міністерства екології та природних ресурсів, включаючи Звіт про громадські слухання і отримання висновку ОВД.

2. Відсутній склад злочину, оскільки інкримінована стаття 240 ККУ містить вичерпний перелік корисних копалин загальнодержавного значення. І слідчий не міг не усвідомлювати злочинність своїх дій, оскільки корисна копалина Яциново-Слобідського родовища піску — пісок (згідно Протоколу ДКЗ) є корисною копалиною місцевого значення. Про що слідчий Мороз неодноразово зазначає у своєму клопотанні до суду.

Зрозумівши, що працівники поліції вчинили тяжкий посадовий злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність, начальник ГУНП Замахін, імовірно, вирішив залучити до блокування транспортних комунікацій хворого на шизофренію (факт, встановлений судом) чередніченко  — соратника хворого на шизофренію киви, сподіваючись, що хворий чередніченко буде непідсудним.

Три дні поспіль хворий разом із працівниками поліції блокував транспортні мережі і комунікації, перешкоджаючи законній господарській діяльності ТОВ НВП «Яциново-Слобідський кар’єр піску». Поліція охороняла не підприємство, яке сплачує податки, а охороняла колег по рейдерству. Сподіваючись на те, що і хворому, і поліції подадуть.

Соратник ліквідованого киви подав декларацію про доходи за 2022 рік_5

Злі язики стверджували, що очільник ГУНП Замахін отримував від чередніченка систематичні відрахування від незаконної діяльності ринку на Південному вокзалі, самовільно облаштованої стоянки на захопленій у міста землі, курсування численних маршрутних автобусів без наявності маршрутів, зиску від торгівлі контрафактними цигарками, прекурсорами, маковою соломкою та наркотиками.

Про пов'язаність чередніченка з правоохоронними органами може свідчити і те, що він безперешкодно переховувався від правоохоронних органів і полтавські поліціянти, які поклали всі сили та збилися з ніг розшукуючи свого ватажка-втікача, ніяк не могли його знайти в полтавському «мегаполісі».

У липні 2022 року чередніченко з'явився в тимчасово окупованому Херсоні, де працював «головою Фонду майна». Колаборант займався примусовим обліком майна місцевого бізнесу та пересічних мешканців тимчасово окупованої території.

Після деокупації Херсону, зрадник чередніченко виїхав на тимчасово окуповану територію Херсонщини.

Ще один бізнес-партнер Андрія Замахіна ілля кива, перед початком повномасштабного вторгнення безперешкодно виїхав до Європи, а потім перебрався до росії, де продовжував займатися антиукраїнською пропагандою.

6 грудня киву було ліквідовано у підмосковному котеджному селищі Супонєве.

На сьогодні незрозуміло, чому співучасник злочинів зрадників киви і чередніченка досі на свободі?

Замахін продовжує отримувати пенсію від держави та заробітну плату від регіонала-українофоба Володимира Онищенка, допомагаючи йому уникати кримінальної відповідальності за численні злочини.

Володимир Зеленський обіцяв бандитам тюрми, а не теплі місця у «Полтавській політехніці».

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
12 квітня у москві вибухнув позашляховик Toyota Land Cruiser Prado. Вибух стався щойно водій увімкнув запалювання.
12 квітня, 15:00
Кримінал
У квітні 2014 року Лук’янов разом з натовпом козаків, гопників і російських «туристів» брав участь у захопленні міськвиконкому в Харцизьку
10 квітня, 11:37
Кримінал
ДБР завершило розслідування щодо керівників концерну, який торгував з ворогом навіть під час війни.
06 квітня, 18:30