Сотні фур щодня – масштаби розкрадання глини на Полтавщині (відео)

ПОЛТАВА
14.08.2017, 08:47

«ОБ» оприлюднює масштаби незаконного видобутку глини в Полтавській області.

На відео відзняті величезні кар’єри, десятки вантажівок із копалинами і важка техніка. Екскаватори на кар’єрах мають турецькі номерні знаки. Масштаби злочину вражають.

Керівник Нацполіції Полтавщини Олег Бех заявив, що «нічого кримінального немає».

Сотні фур щодня – масштаби розкрадання глини на Полтавщині (відео) _1

– Як свідчать документи, у Хорольському районі з 2013 року триває масштабне і неконтрольоване розкрадання власності територіальних громад. Так, на 12 кар’єрах у промислових масштабах (серйозна будівельна техніка) добувають глину і продають її італійській фірмі, яка будує дорогу загальнодержавного значення Київ – Харків – Довжанський. Сільські ради скаржаться на рівень Хорольської райради, остання мені, а я – направляю скарги до обласної прокуратури та міліції. Але ось остання відповідь від начальника УМВС Беха – нічого кримінального. Прокуратура також роками переводить все на міліцію, – коментував екс-голова Полтавської облради Петро Ворона в 2015 році.

«ОБ» вже писав, як посадові особи Полтавської облдержадміністрації разом із правоохоронцями розкрадають надра у Хорольському районі. Для цього був підроблений договір Держгеокадастру.

ЧИТАЙТЕ: Як заробити 4 млн доларів, підробивши листа ДЗК

Уважати публікацію зверненням до ГПУ, НАБУ, САП про вчинення злочину посадовими особами ГУНП, прокуратури в Полтавській області. 

Читайте також:
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
вчора, 08:25
Полтава
Суддя Октябрського суду міста Полтави Гольник Л.В. не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП
25 червня, 11:25
Полтава
Суддя Октябрського районного суду міста Полтави Лариса Гольник визнана "Етичною радою" недоброчесною.
23 червня, 14:55
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23 червня, 08:13
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45