Сотні фур щодня – масштаби розкрадання глини на Полтавщині (відео)

ПОЛТАВА
14.08.2017, 08:47

«ОБ» оприлюднює масштаби незаконного видобутку глини в Полтавській області.

На відео відзняті величезні кар’єри, десятки вантажівок із копалинами і важка техніка. Екскаватори на кар’єрах мають турецькі номерні знаки. Масштаби злочину вражають.

Керівник Нацполіції Полтавщини Олег Бех заявив, що «нічого кримінального немає».

– Як свідчать документи, у Хорольському районі з 2013 року триває масштабне і неконтрольоване розкрадання власності територіальних громад. Так, на 12 кар’єрах у промислових масштабах (серйозна будівельна техніка) добувають глину і продають її італійській фірмі, яка будує дорогу загальнодержавного значення Київ – Харків – Довжанський. Сільські ради скаржаться на рівень Хорольської райради, остання мені, а я – направляю скарги до обласної прокуратури та міліції. Але ось остання відповідь від начальника УМВС Беха – нічого кримінального. Прокуратура також роками переводить все на міліцію, – коментував екс-голова Полтавської облради Петро Ворона в 2015 році.

«ОБ» вже писав, як посадові особи Полтавської облдержадміністрації разом із правоохоронцями розкрадають надра у Хорольському районі. Для цього був підроблений договір Держгеокадастру.

ЧИТАЙТЕ: Як заробити 4 млн доларів, підробивши листа ДЗК

Уважати публікацію зверненням до ГПУ, НАБУ, САП про вчинення злочину посадовими особами ГУНП, прокуратури в Полтавській області. 

Читайте також:
Журналісти «Останнього Бастіону» запитали полтавців, чи задоволені вони роботою нової влади.
15:55
Дорослого чоловіка, який демонстрував статеві органи дітям, судитимуть у Кременчуці.
11:02
Упродовж 20-22 січня кременчуцькі автовласники мають бути готові до заторів.
вчора, 10:05
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
18 січня, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25