SpaceX та T-Mobile під’єднають смартфони до 5G-інтернету через супутники цього року

СВІТ
15.03.2023, 13:29
SpaceX та T-Mobile під’єднають смартфони до 5G-інтернету через супутники цього року

Проте не лише SpaceX та T-Mobile готують такий проєкт.

SpaceX планує розпочати тестування свого сервісу супутникового зв’язку Starlink разом із мобільним оператором T-Mobile вже цього року.

Про це повідомили у космічній компанії. Як заявив віцепрезидент SpaceX з корпоративних продажів Starlink Джонатан Хофеллер, компанія вже має понад 1 мільйон користувачів Starlink.

Як зазначається, це дозволить забезпечити покриття 5G-інтернету на всій території США, що усуне проблему «мертвих зон». Заявлено швидкість на рівні 2-4 Мбіт/сек у межах «соти».

Проте не лише SpaceX та T-Mobile готують такий проєкт.

Ще у 2021 році Amazon і Verizon повідомили про аналогічну співпрацю, використовуючи супутники Project Kuiper.

Однак поки що Amazon не запустила жодного супутника, перші два вийдуть на орбіту цього року, а запуск системи для всіх очікується 2024-го.

Подібна ініціатива розробляється й AST SpaceMobile, але вже в масштабах усієї планети. Перший супутник цієї системи вже виведений на орбіту.

Джерело

Читайте також:
Війна
Дивні кулі чорного кольору, схожі на старовинні гарматні ядра, множаться в українських полях. Ворог закидає шанці невідомими засобами.
16 липня, 08:27
Життя
У майбутньому не буде смартфонів і планшетів. Людство спілкуватиметься в інакший, прогресивніший спосіб, як у фантастичних фільмах.
14 липня, 07:00
Життя
Данський виробник іграшок-конструктору здивував новинкою. Презентовано «космічні цеглинки» із метеорита віком 4,5 мільярда років.
12 липня, 21:48
Війна
Результативність роботи мобільних вогневих груп має бути тепер ще вищою .
06 липня, 09:38
Життя
У деяких випадках ШІ вже виявляється точнішим, ніж випробування на тваринах, кажуть дослідники.
06 червня, 17:35
Війна
Ні для кого не таємниця, що західні партнери передають Силам України старі зразки озброєння. Це одна із причин поразок на фронті.
29 травня, 13:43