Спецмісія ОБСЄ отримала 10 бронеавтомобілів «Кугуар»

ПОЛТАВА
14.11.2014, 08:48
Спецмісія ОБСЄ отримала 10 бронеавтомобілів «Кугуар»

Україна передала для спеціальної моніторингової місії ОБСЄ 10 броньованих автомобілів КрАЗ «Кугуар» для виконання завдань на сході країни. Церемонія передачі транспортних засобів спостерігачам ОБСЄ пройшла в Міністерстві оборони за участі президента України Петра Порошенка.

«Ми присутні на дуже важливій церемонії передачі десяти броньованих автомобілів спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ, яка здійснює вкрай важливу і дуже небезпечну місію по забезпеченню режиму припинення вогню на території проведення АТО», - заявив президент під час передачі цих транспортних засобів.

Він підкреслив, що місія ОБСЄ вкрай потребує таких машин, оскільки виконує роль посередника у врегулюванні цього конфлікту, повідомляє «AutoWeek».

«Я хотів би підкреслити, що жоден з цих автомобілів не був переданий місії ОБСЄ за рахунок Збройних сил. Ці автомобілі були завчасно замовлені прикордонними військами, Національною гвардією і планувалися для експлуатації за межами зони АТО », - акцентував Порошенко.

Як зазначив президент, кожна з цих машин може вмістити дев'ять представників місії, всі транспортні засоби передаються без водіїв у тимчасове користування.

«У мене немає ніяких сумнівів, що наявність цих автомобілів зробить величезний внесок у забезпечення безпеки та миру. Я сподіваюся, що вони будуть працювати, в тому числі на ділянці українського кордону, яка не контролюється українськими військами, і я впевнений, що об'єктивний підхід місії ОБСЄ допоможе запобігти подальшій ескалації та неконтрольованому перетину кордону », - резюмував президент.

Нагадаємо, броньований автомобіль «КрАЗ Кугуар» (Cougar-APC) восени був представлений на ХІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя і безпека - 2014» у Києві.


Читайте також:
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03