Спектакль терористів у Полтаві та Луцьку: влада тримає українців за ідіотів

ПОЛІТИКА
23 липня, 20:01
Володимир Зеленський і Володимир Путін (колаж)
Володимир Зеленський і Володимир Путін (колаж)
Фото: radiosvoboda.org

Під прикриттям спектаклю «слуги» йдуть на чергові поступки Путіну, саме такою і була головна ціль цього всього дійства.

Як ми пам'ятаємо з місця події на вул. Остапа Вишні в Полтаві стало відомо, що в ході переговорів із «терористом» поліція сама запропонувала йому вільно виїхати за межі міста, щоб виключити можливість вибуху гранати.

Він відразу згодився на цю пропозицію, гранату взяв із собою і поїхав на автомобілі за межі Полтави.

«Терориста» ще й «урочисто» супроводжували автомобілі поліції. А потім він... втік.

В поліції Полтавщини, нагадаємо, відразу сказали, що не знають про те, що нападник уже відпустив полковника-заручника. Вона також зазначила, що цю інформацію перевірять. Згодом в поліції таки підтвердили факт звільнення заручника.

«Зловмисник» посеред дороги безперешкодно покинув авто та втік у лісопосадку.

Отже, сотні працівників поліції та близько десяти працівників спецслужб не змогли здійснити затримання одного чоловіка, який прихопивши полковника поліції вирвався з міста.

Виходить, що ефективність поліції, у штаті якої близько 300-тисяч працівників та яка отримує мільярдні кошти з кишень платників податків, близька до нуля.

Силовики не зуміли навіть довести до логічного завершення власну операцію, яка підозріло нагадує постановче шоу, перша серія якого відбулася вчора у Луцьку.

Спектакль терористів у Полтаві та Луцьку: влада тримає українців за ідіотів_1

Судячи з усього, Арсену Борисовичу буде чим зайнятися на пенсії

Про те, кому потрібні всі ці постановки ми писали раніше. Зокрема зазначаючи, що спецоперації Авакова з терористами цілком витіснили  з інформ-простору смерть українського військового Ярослава Журавля пораненого та на чотири дні (!) кинутого, «під особистим контролем Зеленського», помирати в «сірій зоні».

Через такий випадок і Президент і міністр оборони мають негайно подати у відставку. Бригада, яка не спробувала витягти бійця – негайно розформована. Що треба зробити з Аваковим, давно ні для кого не є секретом. І очевидно, що на проросійських вбивць мало б бути оголошено сафарі.

Спектакль терористів у Полтаві та Луцьку: влада тримає українців за ідіотів_2
Ярослав Журавель, якого Головнокомандувач кинув помирати в «сірій зоні».
Спектакль терористів у Полтаві та Луцьку: влада тримає українців за ідіотів_3

Натомість українцям нав'язується думка, що з терористами, особливо московськими, треба вести перемовини, «тоді всі будуть живі та щасливі». А тепер ще й полтавські сценаристи підкинули нам антигероя – раніше судимого неадеквата Романа Скрипника, який, як виявилося, ще й брав участь в АТО.

Тим часом, радник голови РНБО Данілова – Сергій Сивохо (першого луганська преса пов'язувала з покійним луганським кримінальним авторитетом Доброславом та тіньовими лідерами ЛНР-ред) вже встиг заявити, що українська сторона завершила війну. Все в дусі того, що й обіцяв Зеленський – просто перестали стріляти.

Військовим тепер заборонено використовувати безпілотники, працювати снайперським парам та вести розвідку. РФ, звісно, це все не стосується. Вони традиційно продовжуватимуть вбивати українців.

Отже, під прикриттям спектаклю розіграного в Луцьку та в Полтаві, колаборанти у владі йдуть на чергові поступки Путіну, поетапно легітимізуючи ОРДЛО. Саме такою і була головна ціль цього всього дійства з відволіканням уваги на «терористів».

Так, українців продовжують тримати за ідіотів. Чи, можливо, ми такими і є?

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Тим часом РФ відпрацьовує питання застосування так званого «коаліційного» угруповання військ.
21 вересня, 16:48
«Тобто премія видається армії під час війни, щоб вона не стріляла і не порушувала припинення вогню».
18 вересня, 18:48
Що цікаво, на Полтавщині, за інформацією поінформованих людей, тютюновий бізнес «тримає» очільник ГУНП Іван Вигівський.
16 вересня, 18:33
Або про кадрову роботу офісу Зе зсередини...
15 вересня, 11:27
Родичі українських захисників, які загинули на Сході, вимагають від Зеленського розкрити деталі невдалої спецоперації у білоруській столиці.
09 вересня, 10:08
Попри особисту ненависть Володимира Зеленського до Петра Порошенка без згоди останнього чинна влада не здатна сформувати уряд.
02 вересня, 12:58