Співробітник полтавського ДБР на камеру зганьбився перед адвокатом

ПОЛТАВА
25.12.2019, 09:23

Юрист майже п’ять хвилин роз’яснював слідчому ДБР його обов’язки.

Адвокат Дмитро Семеха опублікував відео за участі співробітника теруправління ДБР, розташованого у місті Полтава, Вячеслава Ушакова.

Як зрозуміло з відео, адвокат прийшов до слідчого ДБР, аби дізнатися, чи зареєстрована подана попереднього дня заява про злочин в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Захисник діяв відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України: «Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення… зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань».

Спершу Ушаков спробував «з’їхати з теми», говорячи, що адвокат уже отримав відмітку про прийняття заяви. Далі – продовжував вдавати, що не розуміє, про що йдеться.

Як це виглядало – дивіться у відео.

Відео зі слідчим, який вражає чи то нахабством, чи то некомпетентністю, вже стало популярним у соцмережах.

«Це працівник Полтавського ДБР! Звідки таких йолопів набирають?! Чи це клон Савченко Світлани і Новікова Олексія?! Куди котиться цей світ», – прокоментував ролик громадський активіст Геннадій Фетісов. 

Підписуйтеся на наш канал у телеграмі

Читайте також:
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
24 травня, 14:52
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41
Політика
Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...
31 березня, 20:57