Співробітник полтавського ДБР на камеру зганьбився перед адвокатом

ПОЛТАВА
25.12.2019, 09:23

Юрист майже п’ять хвилин роз’яснював слідчому ДБР його обов’язки.

Адвокат Дмитро Семеха опублікував відео за участі співробітника теруправління ДБР, розташованого у місті Полтава, Вячеслава Ушакова.

Як зрозуміло з відео, адвокат прийшов до слідчого ДБР, аби дізнатися, чи зареєстрована подана попереднього дня заява про злочин в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Захисник діяв відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України: «Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення… зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань».

Спершу Ушаков спробував «з’їхати з теми», говорячи, що адвокат уже отримав відмітку про прийняття заяви. Далі – продовжував вдавати, що не розуміє, про що йдеться.

Як це виглядало – дивіться у відео.

Відео зі слідчим, який вражає чи то нахабством, чи то некомпетентністю, вже стало популярним у соцмережах.

«Це працівник Полтавського ДБР! Звідки таких йолопів набирають?! Чи це клон Савченко Світлани і Новікова Олексія?! Куди котиться цей світ», – прокоментував ролик громадський активіст Геннадій Фетісов. 

Підписуйтеся на наш канал у телеграмі

Читайте також:
Імовірно за для цього у сибірському місті Томськ відбулися змагання з риття могил.
11 вересня, 11:24
Народний депутат від українофобської "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива спробував пожалітися на важке життя.
05 вересня, 11:19
Черговий приїзд "гаранта" викликав масу незручностей пересічним мешканцям обласного центру.
01 вересня, 10:14
Популярний у соціальних мережах сучасний естонський письменник Мікк Пярнітс назвав традиційну сім'ю — "найнебезпечнішим місцем" для дитини.
23 серпня, 19:59
Невідомі кияни оригінально привітали директора Національного антикорупційного бюро з днем народження.
19 серпня, 14:59
Чим глибшою є в Україні та світі політична та економічна криза, тим скоріш люди повертаються до первинних тваринних інстинктів.
11 серпня, 09:39