Співробітник полтавського ДБР на камеру зганьбився перед адвокатом

ПОЛТАВА
25.12.2019, 09:23

Юрист майже п’ять хвилин роз’яснював слідчому ДБР його обов’язки.

Адвокат Дмитро Семеха опублікував відео за участі співробітника теруправління ДБР, розташованого у місті Полтава, Вячеслава Ушакова.

Як зрозуміло з відео, адвокат прийшов до слідчого ДБР, аби дізнатися, чи зареєстрована подана попереднього дня заява про злочин в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Захисник діяв відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України: «Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення… зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань».

Спершу Ушаков спробував «з’їхати з теми», говорячи, що адвокат уже отримав відмітку про прийняття заяви. Далі – продовжував вдавати, що не розуміє, про що йдеться.

Як це виглядало – дивіться у відео.

Відео зі слідчим, який вражає чи то нахабством, чи то некомпетентністю, вже стало популярним у соцмережах.

«Це працівник Полтавського ДБР! Звідки таких йолопів набирають?! Чи це клон Савченко Світлани і Новікова Олексія?! Куди котиться цей світ», – прокоментував ролик громадський активіст Геннадій Фетісов. 

Підписуйтеся на наш канал у телеграмі

вибір редакції
Читайте також:
Політика
У центрі прифронтового Запоріжжя відкрили черговий довгобуд, який має задовольнити природні потреби всіх охочих випорожнитися.
13 березня, 19:17
Політика
21 лютого кремлівський бункерний щур має виступити перед двопалатними Федеральними зборами з офіційним зверненням.
10 лютого, 18:21
Світ
У Свердловській області кремлівські силовики розшукують невідомих осіб, які "покращили" могилу воєнного злочинця.
10 лютого, 08:07
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
31 січня, 09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12