«Спонсор тероризму»? Та невже?

Опінії
06 серпня, 16:35
«Спонсор тероризму»? Та невже?

Війна – одвіку прокляті часи когнітивного дисонансу

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Бо правильні відповіді навіть на простенькі, як хвіртка, житейські запитання розвалюють голову.

Хто, включно з ідіотом за штурвалом рашистського бомбардувальника, дасть відповідь на запитання – якого біса було скидати трьохсоткілограмову бомбу на наше село під Сумами? Настільки мирне і з давніх-давен демілітаризоване так, що навіть слово «пацифіст» вживається у сусідських розбірках через сливу на межі. Причому у негативному сенсі.

Упало на сільраду, пам'ятник дєду з ППШ і дитинкою на руках, госпÓду такого ще нестарого фермера. Двічі підряд, в ночі на 8 і 9 березня. Немає сільради, алебастрового дєда і роботящого дядька.

На драмтеатр у Маріуполі, на ТРЦ «Амстор» у Кременчуці, на вокзал у Краматорську, на концертний зал у Вінниці, на барак з полоненими в Оленівці?

Не шукайте, люди, відповіді. Бо звірячої логіки нам не осилити.

Ось у наших односельців ходять дві версії бомбардування центру громади, авжеж, за межами когнітиву. Слухацький загал балаболки Люсі вірить, що прильот на кущі під сільрадою був викликаний влаштованою там вечіркою обласного штабу «Правого сектора»  ̶  хлопці буцімто відзначали Міжнародний жіночий день.

Поведені на ще потойбічнішому, ніж Аріс Товіч, земляки вірять гіршому. Подейкують, що поки що не вистежений (були названі декілька ймовірних прізвищ) місцевий колаборант злив оркам інформацію про зібрання баптистської секти на подвір'ї фермера. А ставлення на рашці до нетрадиційної для гундяєва церкви загальновідоме.

Товариство, божимося – версії краянами оприлюднені ще під першу чарку, тобто, свідомо, з аргументами.

Дисонанс? Так, війна суттєво спрямила звивини не лише у наших односельців. Подивіться на офіс. Там у деяких півкулях вже всуціль геометрія Лобачевського – усе на світі поперетиналося.

А спростуйте-но хоч би ось оце: мало не щотижневий злив шпигунів з генерал-майорськими погонами з СБУ – хіба не переведення стрілок з найвеличнішого маршала? Ну-ну.

Щодо «спонсора». Цитуємо Вікіпедію: «Спонсор — індивідуум або група, яка забезпечує підтримку, подібну до благодійника».

Уловлюєте? Спонсором іменують, здебільшого, помічника, позитивно налаштовану особу, десь навіть офірника.

І ми усіма наявними у Кулеби силами ось вже який тиждень б'ємося над тим, щоб світ визнав рашистських покидьків «благодійниками»?!!

Таки накрило планету. ООН'и, червоні хрести і півмісяці, амнесті й уся решта створеного задля безпечного і комфортного розкошування сірих цих, собаці під хвіст. Для будь-кого ще з притомних, у котрого звивини ще закручені, альтернативи немає: рф – навіжена зграя терористів. Стандартних.  

Читайте також:
Війна
росія роками готувалася до війни з Україною і обходила західні санкції
08 серпня, 15:59
Війна
Акти тероризму росіян на ЗАЕС мають на меті відімкнути її від енергосистеми України
07 серпня, 11:05
Війна
Жозеп Боррель закликав надати доступ на ЗАЕС представникам Міжнародного агентства з атомної енергії
06 серпня, 15:38
Війна
Ланцюжок поставок обладнання та запасних частин на АЕС був перерваний
03 серпня, 13:29
Війна
Нашу громадськість недавно сколихнули моторошні відео, де російські окупанти катують українських солдатів.
01 серпня, 18:34
Світ
Чубайс опинився у реанімації після відвідин бару. У нього віднялися руки та ноги.
01 серпня, 12:15