Спортивний клуб «Спартак»: як складеться його подальша доля? (відео)

ПОЛТАВА
31.10.2019, 16:44

Спортивний клуб «Спартак» повертається у комунальну власність Полтавської міської ради.

Деталі стосовно ситуації з клубом журналістам «Останнього Бастіону» розповів голова міської федерації футболу, депутат Полтавської міської ради Олександр Кудацький. Інформацію підтвердив секретар міськради Олександр Шамота.

За його словами цього року закінчується десятирічний термін оренди приватного підприємця Костянтина Копотуна.

За 10 років горе-орендатор лише наживався від оренди спортивного клубу. Згідно з договором він мав проводити як поточні, так і, частково, капітальні ремонти. Проте за 10 років приміщення «Спартака» буквально почало тріщати. Взимку тут температура не піднімалася вище 10 градів, а влітку у залах «гуляв» вітер.

Дожилися до того, що розбиті вікна просто завішували плакатами та банерами.

Наразі «Спартак» вирішили повернути в комунальну власність, оскільки вже нестерпно дивитися, як кум Андрія Матковського знущається над полтавськими спортсменами.

Тепер головне – аби при поверненні в комунальну власність не виникло жодних юридичних порушень, які дозволили б орендатору претендувати на «Спартак», звернувшись до суду.

Читайте також:
Полтава
У Полтаві понівечили 400-річний дуб.
08 квітня, 09:15
Полтава
Такер Карлсон назвав погрози Трампа на адресу Ірану «огидними».
08 квітня, 06:23
Полтава
Бив по голові та пхав до рота платіжки.
07 квітня, 13:05
Полтава
Шестиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи та чемпіонка світу з боксу Анжела Торська відзначає День народження.
30 березня, 09:45
Полтава
Яка дозволяє племʼю єхидни розділяти гаруючи
25 березня, 12:35
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58