Справа Гонгадзе-Подольського

Опінії
09.06.2021, 17:20
Справа Гонгадзе-Подольського

Цей текст - це наше відкрите звернення до Вас, як до президента і як до дипломованого юриста.

Перший Генпрокурор України, суддя Конституційного Суду (у відставці)

Друзі, ми, представники потерпілого Олексія Подольського у справі за обвинуваченням генерал-майора міліції Пукача в організації вбивства журналіста Георгія Гонгадзе та викрадення і катування громадського діяча О. Подольського (ще 2000 рік), змушені звернутись до президента держави Україна, якій позиціонує себе як гарант додержання Конституції України, з таким листом.

Володимире Олександровичу!

Цей текст - це наше відкрите звернення до Вас, як до президента і як до дипломованого юриста.

Текст, який не дозволить Вам сховатися за лицемірною акторською маскою доброчесності, що прикриває Вашу безпосередню участь у тому мерзенному беззаконні, свавіллі та безчинстві, яке твориться у Верховному Суді.

У тій самій справі Гонгадзе-Подольського (яка формально іменується справою за обвинуваченням колишнього генерала Пукача), де злочинні накази віддавалися з найголовнішого кабінету країни на вулиці Банковій.

Тій самій справі, де безкарність замовників жорстоких злочинів і умисне невиконання Україною взятих на себе міжнародних зобов'язань забезпечується вже протягом двох десятиліть.

І де за роль гаранта цієї безкарності оплачуються фантастично щедрі суми, розміри яких обчислюються річними бюджетами окремих країн.
Постараємося коротко і в досить доступній формі для Вашої президентської величності донести основні принципові моменти.

1. Сама колегія, яка протягом трьох років творить беззаконня у Верховному Суді, з самого початку була незаконною. Вона спеціально була сформована таким чином, щоб будь-яким, навіть самим незаконним способом, усунути суддю Марчук, яка просто діяла виключно в рамках Конституції та законів і намагалася здійснювати правосуддя.

Але Петро Порошенко і Юрій Луценко (Генеральний прокурор не тільки без юридичної освіти, але, також як і його патрон, - без честі й совісті) шахрайським шляхом добилися незаконного усунення судді Марчук з головування в касації у справі Гонгадзе-Подольського.

З моменту усунення судді Марчук, яку замінив як головуючий в колегії суддя Голубицький, якій, спочатку одноосібно, а потім і за сприяння суддів Стороженко і Шевченко, наскоювали та начинили стільки протиправних діянь, що після цього просто не мають права здійснювати правосуддя не лише в даному процесі, а й взагалі бути суддями і зобов'язані понести суворе покарання, хто б їх не покривав і курував у Вашому офісі.

У тому офісі, до якого постійно апелювала сторона Подольського. В офісі, який виявився не просто глухим і сліпим до потерпілого, який дивом вижив і фактично є живим Гонгадзе, а який демонстративно і цинічно замітав будь-які сліди наших звернень особисто до Вас, Ваша президентська величносте.

2. Сторона Подольського категорично проти задоволення касації адвокатів Пукача.

3. Для того, щоб хоч якось вивести процес в законне русло, була єдина можливість - це задовольнити в повному обсязі вимоги касацій Подольського, Єльяшкевича і Шишкіна - а саме, скасувати ухвалу апеляції і призначити новий апеляційний розгляд з повним судовим слідством.

Лише в такому випадку хоча б у якості свідків перед судом постали б головні фігуранти цієї резонансної кримінальної справи і ті, хто навмисно забезпечував їх безкарність протягом двох десятиліть.

Проти виклику в суд Кучми, Литвина, Деркача та інших особливо важливих фігурантів практично починаючи з 2013-2014 року постійно виступала незаконний представник Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко. І саме вона ініціювала незаконні дії щодо Олексія Подольського та його представників, повністю ставши неофіційним захисником замовників злочинів при наявності формального «ярлика» нібито представника потерпілої.

4. Два десятиліття система, побудована Кучмою, а також люди, які перебували і перебувають у залежності від родини Кучми, перше за все, фінансової, забезпечили безкарність замовників жорстоких злочинів, фігурантів розмов в президентському кабінеті на Банковій, де фактично функціонував мафіозний центр по обкраданню українського народу, жорстокому переслідуванню неугодних політиків, журналістів, громадських діячів.

Для того, щоб забезпечити цю безкарність, правоохоронна і судова система України:

  • виступала в ролі адвоката Диявола, використовуючи у своєму арсеналі методи фальсифікацій, знищення доказів, умисного залякування і незаконного тиску, усвідомленої дискредитації та переслідування особливо важливих свідків резонансних злочинів, жертв цих злочинів і їхніх адвокатів і представників;
  • сприяла масовому підкупу численних осіб, які навмисно впливали на виведення з-під відповідальності справжніх замовників злочинів;
  • використовувала механізми засекречування документів та процесів, які могли шокувати українське суспільство масштабами та характером злочинних дій найвищих посадових осіб.

Досить навести лише деякі вже загальновідомі неспростовні факти, виявлені стороною Подольського, з величезної кількості доказів роботи диявольської машини по забезпеченню безкарності особливо небезпечних злочинців:

- на єдиному незасекреченому засіданні суду з усіх численних дворічних засідань суду першої інстанції, де лише публічно оголосили вирок Пукачу, навіть його заяву, яка облетіла весь світ (у відповідь на єдине процесуально обов’язкове питання судді - чи зрозумілий засудженому вирок), про те, що вирок йому буде зрозумілий тоді, коли разом з ним будуть сидіти Леонід Кучма і Володимир Литвин, навмисно не внесли в протокол цього судового засідання.

Так само як в численних інших матеріалах справи фактично навмисно не вносилися або вилучалися численні свідчення й докази, які безпосередньо вказували на причетність Леоніда Кучми та його оточення до замовлення  жорстоких злочинів:

- незважаючи на обов'язковість виклику в суд, хоча б як свідків, та постійні наполегливі вимоги сторони Подольського, ні Кучма, ні Литвин, ні Деркач жодного разу за двадцять один рік не давали в судах жодних свідчень з приводу злочинів, скоєних стосовно Гонгадзе, Єльяшкевича, Подольського.

Так само, не дивлячись на обов'язковість надання свідчень в суді і послідовних вимог сторони Подольського про виклик до суду осіб, які мають статус безпосередніх свідків у даній справі, в суді так ніколи і не з'явилися Петро Порошенко, Юрій Луценко, Віктор Пінчук, Віктор Медведчук та інші особи, які в тому числі багато разів здійснювали дії по незаконному впливу на правоохоронну та судову систему.

Як за допомогою незаконного використання владних повноважень та/або масового підкупу в особливо великих розмірах (які не мають аналогів у світовій історії) осіб, так чи інакше пов'язаних з резонансними кримінальними справами або мають безпосередній вплив на прийняття правоохоронними або судовими органами відповідних рішень по даній справі або осіб, які висвітлюють та/або замовчують у ЗМІ дані процеси:

- через панічний страх принципової, послідовної, юридично бездоганної позиції сторони Подольського, правоохоронна система України пішла на безпрецедентний факт того, що, порушивши всі свої міжнародні зобов'язання, Олексію Подольському, який має статус потерпілого, було відмовлено в реалізації всіх, без винятку, його прав як потерпілого у справі щодо замовників.

Більш за всіх відрізнився в цьому плані колишній генпрокурор Рябошапка, який, ще не встигнувши зайняти цю посаду, публічно заявив про те, що справа щодо замовників нібито втрачена.

А вже через кілька місяців дав вказівку своїм прокурорам трактувати викрадення і жорстоке насильство по відношенню до Подольського як подію, яка жодним чином не завдала ніякої шкоди жертві орлів Кравченка (стовідсотковий генпрокурор президента Зеленського навмисно уявляє цей епізод з життя Подольського захоплюючою пригодою у вигляді поїздки до лісу за грибами в супроводі, який забезпечив мандрівникові незабутні враження на все життя).

5. Коли нинішньому гаранту безкарності замовників злочинів стало очевидно, що юридичні аргументи сторони Подольського неможливо в законний спосіб проігнорувати та будь-який юрист, навіть студент юридичного факультету, і навіть Криворізького економічного інституту, розглянувши ці документи, повинен прийти до однозначного висновку про безумовне задоволення вимог касаційним судом касацій Подольського, Єльяшкевича і Шишкіна, на найвищому рівні надійшло благословення на свавілля щодо сторони Подольського і його представників.

Фінальним акордом свавілля у Верховному Суді стала просто фантастична по своїй безмежній зухвалості історія про нібито усунення від процесу адвоката Костіної. Того самого адвоката, яка викрила на гарячому в умисних незаконних діях посадових осіб судової системи України й склала хрестоматію свавілля судової системи, яка виконує диявольську роль з юридичного забезпечення недоторканності сім'ї Кучми. Недоторканності перед Конституцією і законом, перед правоохоронною і судовою системою за будь-які, найжорстокіші злочини, які ними вчинялися.

Спеціально для Вас, Ваша президентська величносте, зупинимося на тому, чому саме Ви та Ваш Верховний Суд (без України) так необхідні для юридичного оформлення безкарності Леоніда Кучми:

Лише отримавши індульгенцію у вигляді формального рішення брехливої Феміди, сім'я хрещеного батька всієї української корупції та олігархії, засновника злочинної державної машини, яка фактично знищує Україну і її майбутнє, може продовжити свій величезний тіньовий вплив на політику, подавати себе в образі мецената, наставника і вихователя політичної еліти, громадянського суспільства і журналістської спільноти України та впливати на аналітичні центри та державні інституції західних демократій.

Лише тоді, коли всю Україну та світ остаточно занурять в повну амнезію на злочини сім'ї Кучми, тільки тоді на сімейні форуми можна спокійно виписувати і купувати іноземних політиків будь-якого рівня, які в гостях і за рахунок кривавого, жорстокого, хитрого, спритного і головного українського корупціонера, будуть розповідати всім, як треба боротися з корупцією і дотримуватися демократичних цінностей.

В першу чергу прав людини.

І тоді президента Зеленського завжди можна, вже зі значною знижкою, замовити для номера з мікрофоном під час філософської дискусії про Щастя.

Про Щастя, яке так дорого коштує.

P.S.

Однак час все розставить на свої місця й історія назве речі своїми іменами.

В тому числі, покривши незмивною ганьбою гарантів безкарності Абсолютного Зла  і розкривши таємниці про справжню високу ціну цих мерзотних гарантій.

Пам’ятай-те та Думай-те, Ваша президентська величносте.

Представники потерпілого Олексія Подольського:

Шишкін Віктор Іванович, перший Генеральний прокурор України, суддя Конституційного Суду України (у відставці), один з авторів Конституції України

Костіна Тетяна Володимирівна, адвокат

Дубінський Олександр Анатолійович, народний депутат України

Читайте також:
Опінії
Тримайте українці військовий комунізм
18 вересня, 07:45
Опінії
Проте тільки національно свідомі воїни, які знають ціну життя, й не позбавлені інтелектуальних здібностей, здатні змінити державу на краще.
17 вересня, 20:52
Опінії
От так намагання приховати таємні зустрічі Шабуніна В.В. та Ситника А.С. може привести до лави підсудних співробітників НАБУ, НАЗК, САП.
17 вересня, 07:35
Опінії
Активісти дуже люблять собі щось приписувати, але тут вже професійний громадський активіст перейшов межу
16 вересня, 14:17
Опінії
Замало звільнити Єрмака і Татарова з Офісу Президента. Їх необхідно негайно взяти під варту.
16 вересня, 10:07
Опінії
Натомість ракети ресурсна федерація московії почала штампувати із новими потужностями, ніж було до 24 лютого 2022 року.
15 вересня, 18:14