Справа ПВК "Вагнера"

СВІТ
04 травня, 15:45
Справа ПВК "Вагнера"
Фото: Фокус

У Bellingcat назвали нову дату виходу розслідування щодо "вагнерівців"

Документальний фільм, в якому розкажуть про провал спецоперації із захоплення російських бойовиків ПВК Вагнер, який зняли журналісти Bellingcat, покажуть після літа 2021 року.

Проте текстова версія розслідування має вийти до червня, коли пройде зустріч президента України Володимира Зеленського і глави Росії володимира путіна, розповів в ефірі "Еспресо" болгарський журналіст Христо Грозєв.

"Ми спочатку зробимо в текстовому варіанті наше розслідування. Якнайшвидше. Сподіваюся, що це точно буде в найближчі тижні", – сказав він.

Грозєв пояснив, що виробництво фільму затягнулося через пандемію і викликані нею обмеження на пересування. Ще розслідувачі зіткнулися зі складною і тривалою процедурою підтвердження достовірності даних, які Bellingcat отримали в процесі розслідування.

Читайте також:
Один із Найвеличніших Лідерів Світу досі не спромігся виконати власні передвиборчі обіцянки, дані українцям 2 роки тому.
22 лютого, 08:01
Відомого журналіста і соратника вбитого путінським режимом Бориса Нємцова ґебісти двічі намагалися смертельно отруїти невідомою речовиною.
16 лютого, 12:11
Коли підлегла передала Отто листи і записи Анни, він відредагував їх, прибрав, на його думку, нецікаві або суперечливі матеріали.
29 січня, 12:15
Лариса Гольник — «суддя-викривач», актриса, телезірка, коментатор...
26 січня, 11:26