Справа Шеремета: силовики жорстко розігнали учасників мітингу на підтримку Антоненка

ПОЛІТИКА
06.10.2020, 19:36
Фейсбук
Фейсбук

Прихильники Антоненка намагалися перекрити дорогу автозаку з обвинувачуваним на виїзді із суду.

Біля Апеляційного суду в Києві, який залишив під вартою ветерана АТО, музиканта Андрія Антоненка, обвинуваченого у сумнівній справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, сталися сутички активістів з силовиками.

Про це з місця події повідомляє Громадське.

Прихильники Антоненка намагалися перекрити дорогу автозаку з обвинувачуваним на виїзді із суду.

У відповідь поліціянти, застосовуючи штурхани, силою відтіснили активістів від спецавтівки та перекрили вулицю Солом'янську, щоб пропустити автозак.

Одним з потерпілих виявився співзасновник партії «Демократична сокира» Віктор Трегубов.

Як також повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Стас Козлюк, посилаючись на дані очевидців, під час сутичок один з активістів отримав удар в голову, після чого постраждалого забрала швидка.

Читайте також:
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32
Полтава
Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon із закликом піти з російського ринку
29 березня, 16:10
Світ
Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.
21 лютого, 12:33
Світ
Сотні жителів Манґистауської області уже тиждень мітингують із вимогою надати житло і соціальні виплати працівникам нафтової галузі.
11 лютого, 08:37
Політика
На площі перед Офісом Президента триває протестний "Мітинг справедливості", організований родинами полеглих військовослужбовців.
03 лютого, 13:30
Світ
Наперекір заявам президента-узурпатора Касима-Жомарта Токаєва, волелюбний казахський народ не хоче бути колонією Кремля.
11 січня, 06:59