Справу про держзраду Зеленського відкрили за сприяння Татарова

ПОЛІТИКА
12 серпня, 16:35
Справу про держзраду Зеленського відкрили за сприяння Татарова

Чому таке рішення суду влаштовує очільника ДБР Сухачова і помічника Єрмака Олега Татарова?

Про це розповів нардеп українофоб Дубінський, який зараз перебуває у СІЗО.

Володимире Олександровичу, ви ще не почали знову читати мій телеграм-канал? Дуже дарма, тому що ніде більше ви не почерпнете стільки корисної інформації про те, що відбувається в королівстві.

Але, перш за все, хочу звернути вашу пильну увагу на рішення судді Печерського суду Остапчук у справі 757/21124/23-к.

Справу про держзраду Зеленського відкрили за сприяння Татарова_1


Цим рішенням Печерський суд зобов’язав відкрити проти президента України – тобто. вас, Володимире Олександровичу, - справу за 111-ю статтею ККУ.

Тобто, за держзрадою.

Зверніть увагу на дату – 30 травня 2023 р. Перед початком контрнаступу ЗСУ.

Тепер давайте поміркуємо разом.

  • Справу відкриває Печерський суд, повністю підконтрольний Татарову.
  • Рішення щодо 111-го на президента жоден суддя не винесе, не порадившись із головою Печерського суду Козловим, який на прямому зв'язку з Татаровим.
  • Також на прямому зв'язку з Татаровим знаходиться директор ДБР Сухачов.

Тепер уважно читаємо ухвалу, винесену Остапчуком: «представник ДБР до судового засідання не з'явився, про розгляд скарги повідомлень належним чином, шляхом направлення судової повістки 26.05.2023 р. на офіційну адресу ДБР, що підтверджується справкою про доставку електронного листа. Відповідних заяв, клопотань, заперечень до суду не надавши».

Заява на президента України щодо держзради – безумовно, контрольна у ДБР. Однак представник ДБР до суду не йде, хоча попереджений за 5 днів до засідання.

Володимире Олександровичу, поставте питання, за яких умов представник ДБР може не йти до суду, який розглядає необхідність відкрити справу про держзміну президента?

Тільки якщо рішення суду відоме заздалегідь, і воно влаштовує ДБР і Татарова.

Тепер риторичне питання – чи міг Печерський суд відмовити у задоволенні скарги, яка вимагала порушити справу проти чинного президента України? Елементарно, як мінімум, на підставі 2-х умов:

  1. Стаття 216 КПК (частина 4) передбачає, що ДБР уповноважено вести слідство лише стосовно президента, повноваження якого закінчилися, тобто колишнього президента.
  2. Скарги на бездіяльність ДСУ ДБР не підсудні Печерському суду, т.к. фактичне місце діяльності ДБР це Шевченківський район Києва – як мінімум, можна було відправити скаргу щодо підсудності до Шевченківського райсуду через Апеляцію, або просто повернути її стороні, що подає, як непідсудну Печерському суду – таких рішень десятки, в т. ч. за підписом голови Печерського суду Козлова.


Однак суддя Остапчук прийняла скаргу до розгляду і винесла без участі представника ДБР – відкрити справу щодо держзради на чинного президента.

Як це могло статися?

Пов'язані з російськими спецслужбами Татаров та Сухачов, які зачищали відразу після російського вторгнення справи проти держзрадників та російських агентів, підготували основу для усунення Зеленського з посади президента у разі УСПІХУ контрнаступу ЗСУ влітку 2023 року.

Навіщо кримінальна справа за статтею «держзрада» проти президента Зеленського була потрібна Татарову та Сухачову? Питання риторичне, гадаю, відповідь ви знаєте.

А тепер вишенька на торті для вас, Володимире Олександровичу. Документував вас для відкриття цієї справи ще один підлеглий Татарова – голова СБУ Малюк.


Для нас очевидно — хто винен у здачі півдня України. Винні ті, хто за 5 днів до війни розповідав про те, що: «росіяни теж люди. Вони не можуть піти війною на Україну».

Винні ті, хо відкривав хаб на «Чонгарі». Винні ті, хто ударними темпами запускав автобусні шатли на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак», замість того, щоб посилити війська на півдні України.

Вкотре наголошуємо на тому, що зеленський, єрмак, татаров, баканов, верещук, наумов, кулініч та інші зрадники мають сидіти на лаві підсудних, та відповідати за державну зраду.

Автор : Іван Правдін
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Ворьонок вважає, що воювати мають ніщеброди, сільський люмпен і придурки на кшталт автора цих рядків.
19 жовтня, 13:08
Політика
Голова правління «Сенс Банку» Олексій Ступак відпускають сотні мільйонів гривень з банку на користь росіян.
15 жовтня, 11:05
Опінії
П’ята колона в дії.
14 жовтня, 17:35
Опінії
Ми маємо визнати, що мобілізація, якщо не провалена, то не досягає своїх цілей
14 жовтня, 16:34
Політика
Чому Зеленський вивів з-під санкцій більшість контрабандистів?
12 жовтня, 18:14
Політика
ГУР планували розділити та забрати у нього деякі важливі функції.
10 жовтня, 09:00