Справу про замах на ексзаступника міського голови Черкас Юрія Ботнара передали до суду – ДБР

КРИМІНАЛ
31.03.2021, 15:38
Справу про замах на ексзаступника міського голови Черкас Юрія Ботнара передали до суду – ДБР
Фото: Обозреватель

Натомість Ботнар заявив, що "замовник" "гуляє містом і посміхається", а ДБР і ГПУ зливають справу.

В Державному бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо колишнього депутата Черкаської міської ради Максима Шадловського, який організував замовне вбивство колишнього заступника міського голови Юрія Ботнара.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Зазначається, що колишнього депутата звинувачують у закінченому замаху на організацію умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю. 

До суду направлено обвинувальний акт. Якщо вина Максима Шадловського буде доведена, йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

За даними правоохоронців, для реалізації задуманого Шадловський попросив свого знайомого допомогти вбити Ботнара, зокрема знайти виконавця майбутнього злочину. За це він пообіцяв 1500 доларів США.

"Замовник наполягав на тому, що вбивство має бути скоєно з особливою жорстокістю, наприклад, з використанням кислоти, а жертва обов’язково має страждати", – зазначають у ДБР.

На етапі підготовки до злочину підозрюваний передав посереднику частину завдатку, загалом у сумі близько 500 доларів США, та обговорив із ним час та місце реалізації злочину, шляхи втечі і послідовність знищення доказів.

Вбивство, нібито, мало відбутися під час особистої зустрічі Шадловського та Ботнара.

"Оскільки у визначений день вбивство не відбулося, депутат вирішив змінити попередній план. Тепер він вимагав, щоб виконавець катував жертву, відрізав йому частини плоті та розтяв його тіло. За це він підвищив суму винагороди до 2500 доларів США", – йдеться у повідомленні.

Стверджується, що у ході подальшої спецоперації правоохоронці створили видимість виконаного вбивства. Шадловський під час зустрічі зі знайомим отримав від нього телефон, на якому містилися фотографії нібито мертвого Ботнара.

Справу про замах на ексзаступника міського голови Черкас Юрія Ботнара передали до суду – ДБР_1

"Переконавшись у смерті заступника міського голови, Максим Шадловський віддав ще 500 доларів США як оплату за вбивство і пообіцяв решту суми віддати пізніше. Після цього його одразу затримали", – запевняють в ДБР.

Разом з тим, повідомлення про завершення розслідування під дописом на сторінці прокоментував і сам Ботнар.

Він сумнівається в тому, що ймовірний замовник понесе покарання.

"Дякую, звісно. Але хочу запитати у ДБР та прокуратури, чому мені, як потерпілому у справі, досі не надано матеріалів справи. Такою маю сумнів, чи збираються мене взагалі залучати до судових засідань. Склалося враження, що ДБР та прокуратура просто "зливають" справу. Замовник, за сприяння прокуратури, ходить містом і посміхається", – ексзаступник міського голови.

Читайте також:
Кримінал
Знищений торік 16 березня російськими авіабомбами Драматичний театр Донецької області невдовзі стане пусткою, де панує смерть.
04 лютого, 18:32
Кримінал
СБУ повідомила про підозру колишньому голові Херсонської ОВА.
04 лютого, 11:05
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Кримінал
Ексочільника ДФС Романа Насірова та його радника підозрюють в отриманні хабаря у розмірі 722 млн гривень
03 лютого, 11:48
Кримінал
Щодня у межах колишньої житлової забудови тимчасово окупованої перлини Приазов'я виявляють великі могильники з десятками тіл.
02 лютого, 10:39