Справу військкома-корупціонера Борисова приховали від суспільства

КРИМІНАЛ
10.10.2023, 17:10
Справу  військкома-корупціонера Борисова приховали від суспільства

Правоохоронці не будуть повідомляти про перебіг засідань та запобіжні заходи для полковника ЗСУ.

Кримінальне провадження щодо колишнього очільника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Одещини Євгена Борисова, що незаконно збагатився на 152 млн ₴ та ухилявся від служби, вирішили закрити від суспільства.

Відповідно до ч. 1 ст. 222 та ч. 1 ст. 36 КПК України, дозволу слідчого або прокурора на розголошення інформації, що стосується досудового розслідування цього кримінального провадження, немає. Про це повідомив начальник відділу інформаційної політики та комунікацій спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону Едуард Плешко.

Раніше прокуратура відмовилася розкривати інформацію щодо продовження запобіжного заходу полковнику Борисову

Влітку Борисова заарештували з заставою у 150 млн ₴. Гроші за офіцера ніхто не вніс. Він залишився у СІЗО.

Інформації щодо продовження запобіжного заходу у справі  № 757/31679/23-к правоохоронці офіційно не повідомляли. Є можливість того, що Борисов втече з країни, як його товариш, через затримку з направленням клопотання про продовження арешту.

У спецпрокуратурі у сфері оборони Південного регіону цю ситуацію поки не прокоментували. Більш того, на запит редакції 368.media там заявили, що не мають права розголошувати таємниці досудового розслідування. Але ж мова лише про призначення запобіжного заходу. У чому таємниця?

Відповідь очевидна.

За даними одеських ЗМІ, адвокат полковника Олександр Маковецький пропонує суддям Печерського райсуду та слідчим ДБР разом з прокуратурою $300 тис. За це вони нібито мають відпустити його під особисте зобовʼязання або помірну заставу.

Також Маковецький сподівається виграти апеляцію (швидше «розводить» клієнта на гроші — Ред.). Аргумент для суддів такий — Євгену Борисову не можна сидіти в СІЗО, бо у нього певні проблеми зі здоров’ям, його він підтримує завдяки пігулкам, які передають родичі. За словами адвоката, арештований має пʼять вогнепальних поранень ніг (все це вже звучало у суді і не вплинуло на рішення — Ред.). Нагадаємо, що поранення йому наніс бойовий офіцер, коли Борисов намагався залучити його до корупційної схеми. Джерела в ДБР зазначають, що для завершення слідства ще знадобиться близько місяця, після чого матеріали будуть направлені до суду.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Чим відзначився комерційний директор «Укргазвидобування» Максим Горбатюк.
26 лютого, 16:09
Опінії
Ця людина стане керівником агентства під час війни і буде очолювати його найближчі чотири роки.
24 лютого, 19:15
Опінії
Дружина заступника генпрокурора навесні 2022 року вивезла з України 3 890 902 грн для придбання нерухомості в Туреччині.
24 лютого, 10:44
Кримінал
Ексголові правління НАК «Нафтогаз України» дозволили залишити країну «на декілька днів».
24 лютого, 06:45
Опінії
А чи не міг би батоні Давид Арахамія наступного разу повідомити розцінки на подібну послугу?
23 лютого, 17:36
Кримінал
Шурма порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
23 лютого, 16:28