США готові захистити Україну від російського втручання у вибори

ПОЛТАВА
24.08.2018, 13:20

Сполучені Штати Америки готові співпрацювати з українською владою щодо недопущення втручання Росії в українські вибори, наголошує радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон.

«Президент [України Петро] Порошенко та я обговорювали це питання... Я розповів про те, що ми сказали росіянам, чому вони не повинні втручатися у вибори в США та в Україні... Ми публічно обговорили це питання у Вашингтоні, які заходи необхідно зробити, щоб не допустити втручання РФ та інших країн», – сказав радник президента США на брифінгу в п'ятницю, 24 серпня, в Києві, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Він наголосив, що обговорив з Порошенком, що «буде розглянуто ті кроки, які Україна та США можуть зробити, щоб не допустити втручання у вибори в Україні».

«Ми можемо це зробити через канали безпеки, інші механізми... Ми чітко висловили свої позиції і готові працювати з урядом України, щоб не допустити такого втручання тут», – запевнив Болтон.

Як повідомляв ZAXID.NET, 7 серпня Президент України Петро Порошенко доручив Раді національної безпеки і оборони (РНБО) України провести засідання щодо протидії втручанню в українські вибори з боку Росії.

Наразі відомо, що Росія втручалася у вибори та референдуми у п’ятьох країнах: США (президентські вибори 2016 р.), Великій Британії (референдум про Brexit 2016 р. і загальні вибори 2017 р.), Франції (президентські вибори 2017 р.), Німеччині (парламентські вибори 2017 р.), та Іспанії (конституційна криза, спричинена наміром Каталонії відокремитися в 2017 р.).

Президентські й парламентські вибори в Україні мають відбутися у 2019 році.

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40