США нададуть новий пакет військової допомоги Україні на $200 мільйонів

11.10.2023, 13:42
США нададуть новий пакет військової допомоги Україні на $200 мільйонів

У Пентагоні наголосили на необхідності забезпечити потреби України, зокрема, у засобах ППО та боєприпасах.

Про це на початку 16-го засідання Контактної групи з питань оборони України, відомої також як формат «Рамштайн», заявив  у Брюсселі глава Пентагону Ллойд Остін.

«Я ради повідомити, що США виділяють в останньому пакеті оборонної підтримки для України 200 млн $», — підкреслив Остін.

Він заявив, що цей пакет включає боєприпаси для нових систем ППО, які незабаром буде доставлено до України, а також ракетні та артилерійські боєприпаси, високоточні авіаційні боєприпаси, а також озброєння для протидії російським дронам.

Ллойд Остін додав, що завдяки цьому загальна вартість американської військової допомоги для України від початку повномасштабного вторгнення Московії в Україну зросла до 43,9 млрд $.

Очільник Пентагону заявив, що коаліція з близько 50 союзників вже надала Україні військової допомоги на більш ніж 33 млрд $. При цьому, він наголосив, що деякі союзники надали Україні більше військової допомоги ніж США у перерахунку % від ВВП країни.

Остін наголосив, що Контактна група сьогодні зібралася, аби обговорити «найбільш нагальні потреби України, особливо у сфері ППО і боєприпасів».

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Країна виділить 250 мільйонів євро на закупівлю боєприпасів для України.
вчора, 18:44
Політика
Джозеф Байден закликав Конгрес його прийняти.
05 лютого, 10:05
Війна
Сенат планує розпочати процедурні слухання в понеділок і поставити закон на голосування незабаром після цього — в середу.
03 лютого, 09:13
Війна
Терміни постачання з міркувань безпеки не розголошуватимуть.
31 січня, 10:51
Війна
А британський прем'єр-міністр Ріші Сунак сьогодні оголосить про понад $3 млрд військової підтримки Україні від Великої Британії.
12 січня, 10:05
Опінії
Німецька влада досі боїться надавати українським захисникам засоби далекобійного знищення окупантів. Фантоми минулого ширяють Берліном.
10 січня, 07:10