США нададуть ВСУ системи для боротьби з безпілотниками

ВІЙНА
14.06.2021, 11:25
США нададуть ВСУ системи для боротьби з безпілотниками

Україна отримає протиартилерійською радари, системи для боротьби з безпілотниками та ряд іншого

В рамках затвердженого пакету допомоги США в області безпеки на 150 млн доларів Україна отримає протиартилерійською радари, системи для боротьби з безпілотниками та ряд іншого, про це заявили в Міноборони США.

Зокрема, будуть надані протиартилерійські радари, системи для боротьби з БПЛА, обладнання для безпечної комунікації, обладнання радіоелектронної боротьби, військово-медичне евакуаційне обладнання, а також навчання та обладнання для підвищення оперативної безпеки та здатності баз Військово-повітряних сил.

Міноборони США також закликав Україну продовжувати реформи, зокрема, узгодити оборонну галузь України з ключовим принципом НАТО про громадянський демократичний контроль над військовими; прийняти стратегію оборонної галузі, яка краще відповідала б потребам ЗСУ, підвищувати конкурентоспроможність української економіки та покращувати корпоративне управління; запровадити механізми контролю прямих іноземних інвестицій на основі інтересів національної безпеки; підвищити ефективність та прозорість в галузі оборонних закупівель, реформувати принципи управління персоналом.

Міноборони США у своїй заяві нагадує, що з 2014 року країна виділила на допомогу Україні в галузі безпеки на понад 2,5 млрд доларів.

"Ми продовжимо посилювати наше стратегічне оборонне партнерство, в тому числі - шляхом надання оборонного летального озброєння", - додають в тексті.

Нагадаємо, 11 червня Міноборони США затвердив другий пакет допомоги для України обсягом $ 150 млн в рамках Ініціативи допомоги Україні в галузі безпеки (USAI).

Він включає навчання, консультаційну підтримку та надання озброєння, і повинен допомогти Україні захищатися та покращувати сумісність своїх сил з НАТО.

Читайте також:
Війна
Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.
25 лютого, 17:00
Війна
Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.
09 лютого, 07:58
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26
Війна
У Збройних силах України з 1 лютого частково змінюють механізм нарахування грошового забезпечення.
31 січня, 18:00
Війна
Поки на Банковій тилові щури хочуть замінити голову найсхіднішого регіону, наші захисники щодня наближають Перемогу над окупантами.
31 січня, 08:32