США нададуть ВСУ системи для боротьби з безпілотниками

ВІЙНА
14 червня, 11:25
США нададуть ВСУ системи для боротьби з безпілотниками

Україна отримає протиартилерійською радари, системи для боротьби з безпілотниками та ряд іншого

В рамках затвердженого пакету допомоги США в області безпеки на 150 млн доларів Україна отримає протиартилерійською радари, системи для боротьби з безпілотниками та ряд іншого, про це заявили в Міноборони США.

Зокрема, будуть надані протиартилерійські радари, системи для боротьби з БПЛА, обладнання для безпечної комунікації, обладнання радіоелектронної боротьби, військово-медичне евакуаційне обладнання, а також навчання та обладнання для підвищення оперативної безпеки та здатності баз Військово-повітряних сил.

Міноборони США також закликав Україну продовжувати реформи, зокрема, узгодити оборонну галузь України з ключовим принципом НАТО про громадянський демократичний контроль над військовими; прийняти стратегію оборонної галузі, яка краще відповідала б потребам ЗСУ, підвищувати конкурентоспроможність української економіки та покращувати корпоративне управління; запровадити механізми контролю прямих іноземних інвестицій на основі інтересів національної безпеки; підвищити ефективність та прозорість в галузі оборонних закупівель, реформувати принципи управління персоналом.

Міноборони США у своїй заяві нагадує, що з 2014 року країна виділила на допомогу Україні в галузі безпеки на понад 2,5 млрд доларів.

"Ми продовжимо посилювати наше стратегічне оборонне партнерство, в тому числі - шляхом надання оборонного летального озброєння", - додають в тексті.

Нагадаємо, 11 червня Міноборони США затвердив другий пакет допомоги для України обсягом $ 150 млн в рамках Ініціативи допомоги Україні в галузі безпеки (USAI).

Він включає навчання, консультаційну підтримку та надання озброєння, і повинен допомогти Україні захищатися та покращувати сумісність своїх сил з НАТО.

Читайте також:
У нинішній війні російську армію може перемогти не пострадянська, а лише українська армія, в якій культивують українські традиції.
21 травня, 22:01
Сили спеціальних операцій отримають ширше поле для маневрів і покарання агресора.
06.10.2020, 11:24
Суд видав постанову у справі військовослужбовця, який невчасно повернувся до військової частини.
28.09.2020, 13:54
Навчання проходить в рамках практичних дій у ході стратегічного командно-штабного навчання «Об'єднані зусилля-2020».
23.09.2020, 16:04
Одна з ескадрилій 831-ї бригади тактичної авіації, дислокованої у Миргороді, готується до льотно-тактичних навчань.
30.07.2020, 09:12