США наклали санкції на екстремістське ізраїльське угруповання, яке блокує допомогу Ґазі — The Hill

ПОЛІТИКА
15 червня, 15:00
США наклали санкції на екстремістське ізраїльське угруповання, яке блокує допомогу Ґазі — The Hill

Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9.

У п'ятницю 14 червня адміністрація Байдена запровадила санкції проти, за її словами, «насильницького, екстремістського ізраїльського угруповання, яке блокує, переслідує і пошкоджує конвої з гуманітарною допомогою, що прямують до Сектору Гази».

Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9. Фізичним особам, що потрапили під санкції, як правило, заборонено в'їзд до США, а також заборонено володіти будь-яким майном чи активами на території США. Інші особи, групи або організації, які пов'язані з особами, що потрапили під санкції, також ризикують потрапити під санкції.

Про це повідомляє The Hill.

«Протягом декількох місяців особи з Tzav 9 неодноразово намагалися перешкодити доставці гуманітарної допомоги в Газу, в тому числі шляхом блокування доріг, іноді з застосуванням насильства, на шляху з Йорданії в Газу, в тому числі на Західному березі», — заявив речник Державного департаменту США Метью Міллер у своїй заяві.

Вони також пошкодили вантажівки з гуманітарною допомогою і скинули життєво необхідну гуманітарну допомогу на дорогу, додав речник.

«13 травня 2024 року члени Tzav 9 розграбували, а потім підпалили дві вантажівки поблизу Хеврона на Західному березі річки Йордан, які перевозили гуманітарну допомогу, призначену для чоловіків, жінок і дітей в Газі», — повідомив Міллер.

Дії цього угруповання ще раз демонструють зростання насильства на Західному березі річки Йордан.

Президент Байден наклав санкції на це угруповання в лютому, видавши указ, який надає президенту повноваження притягати до відповідальності окремих осіб і групи за загрозу миру, безпеці й стабільності в цьому регіоні.

Міллер закликав Ізраїль також притягувати до відповідальності тих, хто вчиняє дії, спрямовані проти цієї необхідної гуманітарної допомоги.

Читайте також:
Війна
Вчорашній удар по Газі забрав життя щонайменше 90 цивільних. Серед загиблих є діти.
вчора, 09:05
Війна
Андрєя Мєдвєдєва обвинувачують у порушенні законів і звичаїв війни.
11 липня, 17:35
Війна
У відповідь на російську атаку по Україні 8 липня чеські активісти облили посольство московії у Празі червоною рідиною, що імітує кров
09 липня, 16:35
Світ
ООН сколихнув грандіозний скандал через фальсифікації кількості закатованих Ізраїлем палестинців. В епіцентрі подій — Франческа Албанезе.
08 липня, 07:09
Війна
Прокурори МКС вважають, що Шойгу та Герасимов несуть індивідуальну відповідальність за злочини в Україні
25 червня, 15:00
Війна
Кремлівський бункерний дід має понести відповідальність за скоєні ним та його ордою злочини. Голодомор українців Маріуполя — один із них.
14 червня, 06:01