США не зрадили Україну попри бажання Путіна, – радник Байдена з нацбезпеки

СВІТ
08.12.2021, 11:02
США не зрадили Україну попри бажання Путіна, – радник Байдена з нацбезпеки
Фото: The Daily Beast

46-й американський президент прямо заявив кремлівському "бункерному щуру", якою буде доля РФ у разі подальшого вторгнення до України.

Таку інформацію після online-зустрічі Джозефа Байдена з Владіміром Путіним озвучив радник голови Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван, інформує аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Voice of America".

За його словами, президент США накреслив російському диктаторові власні "червоні лінії", через які той не має заходити, вкотре наголосивши на підтримці національного суверенітету і державної самостійності України.

«По-перше, ми попередили росіян, що тепер Америка готова до дій, до яких не була готова в 2014-му році. По-друге, ми надамо додаткові оборонні засоби українцям, які значно перевищують те, що ми вже постачаємо. У відповідь на таку ескалацію ми також посилимо наших союзників по НАТО на східному фланзі, надавши додаткові засоби», – прокоментував саміт Байдена з Путіним Джейк Салліван.

Крім того, радник американського лідера додав, що голова Білого дому вказав кремлівському "бункерному щуру" на те, що існує шлях деескалації та дипломатії, тому варто відвести всі російські війська від кордонів України, а також вивести ті, котрі перебувають на Донбасі і у Криму.

«США та наші європейські союзники можуть взяти участь у дискусії, яка торкається ширших стратегічних питань, включно із нашими стратегічними занепокоєннями щодо Росії та стратегічними занепокоєннями Росії. Ми могли робити це на піку Холодної війни та розробили механізми, які допомагали зменшити нестабільність та збільшити прозорість. Ми робили це у добу після Холодної війни через Раду НАТО-РФ, ОБСЄ та інші механізми. Немає причин, з яких ми не могли б робити це надалі, за умови, що ми діємо у контексті деескалації, а не ескалації», – підсумував Джейк Салліван.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що союзники з Північноатлантичного альянсу вкрай налякані російськими військами на кордоні з Україною.

Читайте також:
Світ
Планується обговорення допомоги Україні
вчора, 12:05
Світ
Нафту з США спрямували в Німеччину на тлі спроб нафтопереробних заводів знайти альтернативу російській нафті
09 серпня, 14:08
Світ
У понеділок, 8 серпня, китайські військові повідомили про нові навчання неподалік від Тайваню
08 серпня, 11:27
Новини
Із закликом виступили сенатори США Ліндсі Грем та Річард Блюменталь
08 серпня, 10:15
Світ
Також зупинено видачу віз для російських власників нерухомості.
06 серпня, 10:19
Опінії
Чи буде надавати росія військову допомогу комуністичного Китаю у разі війни за Тайвань із США? – Звісно, що буде!
05 серпня, 18:45