США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні

СВІТ
02 серпня, 10:33
США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні

75 тисяч снарядів калібру 155 мм та снаряди для високомобільних вдосконалених ракетних систем HIMARS

У меморандумі, який датований 1 серпня, сказано президент США делегує державному секретарю повноваження спрямовувати суму в обсязі до 550 мільйонів доларів на предмети оборонного призначення та послуги Міністерства оборони, а також військову освіту й підготовку, щоб надати допомогу Україні.

Координатор Ради національної безпеки США зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі розкрив зміст нового пакету, що обговорювався зокрема під час телефонної розмови представників України і США раніше в понеділок.

“В оголошеному сьогодні пакеті будуть додаткові снаряди для високомобільних вдосконалених ракетних систем HIMARS, а також боєприпаси для артилерії калібру 155 міліметрів, яка вже була передана Україні”, – сказав Кірбі.

США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні_1

Ідеться про 75 тисяч снарядів калібру 155 мм та неоголошена кількість ракет для HIMARS невідомої номенклатури. Це можуть бути ракети для HIMARS як з дальністю 80 км, так і 300 км.

За словами Кірбі, це вже 17-й пакет військової допомоги адміністрації Джо Байдена Україні, який виділяється президентськими указами із запасів армії США. Їхня загальна вартість становить понад 8 мільярдів доларів.

Читайте також:
Світ
Представники Рійґікоґу – Руубен Каалеп і Анті Поолоаметс – завітали до Києва з дронами, котрі тепер допомагатимуть виявляти окупантів.
07 серпня, 18:27
Опінії
Моторошно уявити, що було допомоги у вигляді дронів. Певно, армія України була б сліпа і давно б уже її знищили ще під Києвом...
29 липня, 19:23
Війна
За п'ять місяців центр передав понад 78 тис. тонн зброї, боєприпасів і обладнання
28 липня, 10:27
Війна
Словаччина готова розглянути питання про надання Україні винищувачів МіГ-29.
26 липня, 13:27
Світ
Президент США Джо Байден підписав указ про виділення Україні військової допомоги на $400 млн
09 липня, 12:35
Війна
Сили спеціальних операцій дякують за підтримку та допомогу Дмитру Анатолійовичу Лаптєву
08 липня, 13:45