США припиняють фінансування війни в Україні, - віцепрезидент США Венс

ПОЛІТИКА
10.08.2025, 18:13
США припиняють фінансування війни в Україні, - віцепрезидент США Венс

Отримавши українські надра, сіоністи припиняють фінансування війни.

Віцепрезидент США Венс заявив про припинення фінансування військових дій в Україні та готовність підтримати мирне врегулювання проблеми.

Сполучені Штати Америки завершують фінансування війни в Україні. Таким чином Білий дім хоче досягти мирного врегулювання цього конфлікту.

Таку заяву зробив віцепрезидент США Джей Ді Венс. Він також наголосив, що Вашингтон спробує знайти узгоджене рішення, з яким зможуть жити як українці, так і росіяни.

«Наприкінці дня, ймовірно, і українці, і росіяни будуть незадоволені», — додав він, не розголошуючи подробиць.

«Якщо європейці хочуть взяти на себе ініціативу і закуповувати зброю у американських виробників — ми не проти, але самі більше це фінансувати не будемо», — додав віцепрезидент США.
 

Про що ще говорив Венс:

– путін казав, що ніколи не сяде за стіл переговорів із Зеленським, а Трамп змінив це.

– Ми зараз на тому етапі, коли плануємо, що троє лідерів (Трамп, Зеленський та путін) зможуть сісти та обговорити завершення цього конфлікту.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Метте Фредеріксен окреслила межі співпраці з Трампом щодо Гренландії.
12:05
Політика
Оттава розробила модель відповіді на можливе вторгнення Сполучених Штатів.
11:24
Політика
Це доказ того, що дорослі залишилися в політиці. Це чіткий діагноз всьому що відбувається з розумінням того, як це лікувати.
вчора, 19:24
Новини
Президент США Дональд Трамп із другої спроби вилетів до швейцарського Давоса після технічної несправності свого борту.
вчора, 12:04
Опінії
Дешевий імпорт і довгі ланцюги поставок: підрив місцевого фермерства в Європі.
20 січня, 15:05
Світ
Deutsche Bank прогнозує розпродаж активів США на 8 трильйонів доларів через Гренландію.
20 січня, 11:11