США призупинили військову допомогу Україні

ВІЙНА
12 січня, 10:05
США призупинили військову допомогу Україні

А британський прем'єр-міністр Ріші Сунак сьогодні оголосить про понад $3 млрд військової підтримки Україні від Великої Британії.

Сполучені Штати призупинили надання допомоги Україні до схвалення Конгресом нового фінансування.

Про це заявив координатор Ради національної безпеки США Джон Кірбі під час брифінгу в Білому домі 11 січня.

За його словами Штати надали останній пакет військової допомоги, на який у них вистачило грошей. Йдеться про пакет допомоги у $250 млн, оголошений 27 грудня 2023 року.

« Допомога, яку ми надаємо Україні, зараз припинилася. А атаки, які здійснюють росіяни, лише посилюються. І про це говорили на початку цього тижня, що вони використовують північнокорейські балістичні ракети для виконання своєї брудної роботи»  – сказав Кірбі.

Натомість Британія сьогодні оголосить про новий пакет військової допомоги Україні.

Прем'єр Великої Британії сьогодні відвідає Київ та оголосить про надання нового пакету військової допомоги, відповідно до якої Лондон забезпечуватиме обмін розвідданими, кібербезпеку, медичну та військову підготовку та оборонно-промислову співпрацю.

Про це пише Sky News.

За даними видання, сьогодні Україна та Велика Британія підпишуть угоду про співпрацю у сфері безпеки. 

Велика Британія надасть 2,5 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги Україні в 2024-2025 роках, що на 200 мільйонів фунтів стерлінгів більше, ніж у попередні два роки.

Пакет допомоги включатиме ракети великої дальності, засоби протиповітряної оборони та артилерійські снаряди. Близько 200 млн фунтів стерлінгів буде витрачено на безпілотники, більшість з яких будуть британського виробництва.

Крім того, буде виділено 18 млрд фунтів стерлінгів на гуманітарну допомогу, допомогу у зміцненні енергетичної інфраструктури України та більше фінансування для онлайн-навчання англійської мови.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Спікер Палати представників Майк Джонсон опублікував текст ініціативи щодо фінансування допомоги Україні. Що отримає Україна?
17 квітня, 21:18
Війна
Чеська ініціатива з отримання боєприпасів для України може доставити 1,5 мільйона артилерійських снарядів протягом року.
17 квітня, 18:27
Війна
Зазначається, що під час наради комітет отримав інформацію про критичну необхідність надання Україні військової допомоги.
17 квітня, 11:17
Війна
А Канада надасть Україні 450 безпілотних авіаційних комплексів.
15 квітня, 17:25
Війна
Очікується, що це питання отримає переважну підтримку конгресменів.
15 квітня, 09:01
Війна
Німеччина відправить Україні ще одну установку Patriot
13 квітня, 17:00