США продовжують стягувати війська до російських кордонів

СВІТ
01.02.2017, 07:09

Бронетанкові війська США, які прибули недавно до Польщі, провели військові навчання з бойовими стрільбами. Навчання пройшли в містечку Жага.

Очікується, що цього тижня танкові батальйони перекинуть в країни Балтії для протидії агресії Росії, повідомляє The Wall Street Journal.

На відеозаписі американці демонструють стрільби танків М1А2 Abrams.

Нагадаємо, що в січні в Німеччину для подальшого перекидання в Східну Європу з США прибуло близько 2 800 одиниць військової техніки, в тому числі 80 танків, і 3 500 солдатів.

Ця акція стала найбільшою перекиданням американських військових бронетанкових сил в Європу після закінчення Холодної війни. При цьому США, Англія, Німеччина і Канада направлять в цьому році в Естонію, Латвію, Литву і Польщу чотири батальйони - по одному в кожній з країн - загальною чисельністю 4 000 солдатів.

Після перекидання до Європи бронетанкових частин, почалася відправка повітряна техніка. 597-й транспортний батальйон армії США готує навантаження вертольотів і допоміжної техніки в рамках операції «Атлантична рішучість».

Американська авіаційна техніка буде розміщена на авіабазі 3 крила транспортної авіації Війська Польського, що знаходиться поблизу міста Повідз, і в її склад увійдуть: 50 багатоцільових вертольотів Black Hawk, 10 транспортних вертольотів CH-47 Chinook і 1 800 військовослужбовців зі складу 10 бойової авіаційної бригади США.

Крім того, в Польщі (або в країнах Балтії) будуть розміщені 24 ударних вертольота AH-64 Apache.

Відділ моніторингу  

Читайте також:
Варшавська битва відбулася 13-25 серпня 1920 року. Тоді об’єднане польсько-українське військо розгромило 200-тисячну армію більшовиків.
вчора, 19:29
З його слів, робота над зброєю проводиться в рамках подвійного військово-цивільного дослідження і є засекреченою.
вчора, 16:41
Напередодні Міжнародного дня вшанування жертв Голокосту у центрі міста Тампере спалено прапор Ізраїлю.
вчора, 15:15
Голова Комісії з безпеки й співробітництва в Європі Роджер Вікер висловив стурбованість поточною політичною ситуацією в Грузії.
вчора, 11:55
Франція не веде офіційних статистичних даних про етнічну приналежність.
вчора, 11:13
Низка громадських організацій і органів самоврядування Франції подали позов на паливну компанію "Total".
вчора, 09:25