США продовжують стягувати війська до російських кордонів

01.02.2017, 07:09
СВІТ

Бронетанкові війська США, які прибули недавно до Польщі, провели військові навчання з бойовими стрільбами. Навчання пройшли в містечку Жага.

Очікується, що цього тижня танкові батальйони перекинуть в країни Балтії для протидії агресії Росії, повідомляє The Wall Street Journal.

На відеозаписі американці демонструють стрільби танків М1А2 Abrams.

Нагадаємо, що в січні в Німеччину для подальшого перекидання в Східну Європу з США прибуло близько 2 800 одиниць військової техніки, в тому числі 80 танків, і 3 500 солдатів.

Ця акція стала найбільшою перекиданням американських військових бронетанкових сил в Європу після закінчення Холодної війни. При цьому США, Англія, Німеччина і Канада направлять в цьому році в Естонію, Латвію, Литву і Польщу чотири батальйони - по одному в кожній з країн - загальною чисельністю 4 000 солдатів.

Після перекидання до Європи бронетанкових частин, почалася відправка повітряна техніка. 597-й транспортний батальйон армії США готує навантаження вертольотів і допоміжної техніки в рамках операції «Атлантична рішучість».

Американська авіаційна техніка буде розміщена на авіабазі 3 крила транспортної авіації Війська Польського, що знаходиться поблизу міста Повідз, і в її склад увійдуть: 50 багатоцільових вертольотів Black Hawk, 10 транспортних вертольотів CH-47 Chinook і 1 800 військовослужбовців зі складу 10 бойової авіаційної бригади США.

Крім того, в Польщі (або в країнах Балтії) будуть розміщені 24 ударних вертольота AH-64 Apache.

Відділ моніторингу  

Читайте також:
Туреччина не затвердила узгоджений план НАТО щодо оборони країн Балтії та Польщі.
13:50
Студенти навчальних закладів РПЦ відбуватимуть відрядження до Абхазії та Південній Осетії.
11:40
Тартуська мирна угода була тактичним кроком, бо кожна зі сторін-підписантів розуміла його по-своєму.
вчора, 17:11
Відкритий лист-петицію до Анґели Меркель оприлюднили у мережі громадяни ФРН.
вчора, 11:00
Громадянин РФ Вадім Красіков може бути причетним до серії замовних вбивств.
07 грудня, 17:00
На тлі урядової кризи громадська підтримка націоналістів з партії "Справжні фіни" (фін. Perussuomalaiset) невпинно зростає.
06 грудня, 18:00