США відправлять до країн Балтії винищувачі та 800 військових

СВІТ
23.02.2022, 16:35
AH-64 Apache
AH-64 Apache

Також 20 вертольотів AH-64 Apache з Німеччини в Балтійський регіон

США відправлять 800 піхотинців до країн Балтії. Крім цього Вашингтон планує розмістити до восьми винищувачів F-35 в кількох оперативних пунктах уздовж східного флангу НАТО, інформує видання The Hill.

Додаткові сили складатимуться з льотчиків та сухопутних військ, які перемістяться «на північно-східний і південно-східний фланги НАТО найближчими днями і, як очікується, прибудуть на місця базування в кінці цього тижня.

Додаткові сили будуть включати:

  • оперативну групу піхотного батальйону чисельністю близько 800 осіб, яка буде перекинута з Італії в Балтійський регіон;
  • до восьми винищувачів F-35, відправлених з Німеччини в «кілька оперативних пунктів уздовж східного флангу НАТО»;
  • батальйон з 20 вертольотів AH-64 Apache з Німеччини в Балтійський регіон;
  • 12 вертольотів Apache – з Греції до Польщі.

Співрозмовник видання додав, що «додатковий персонал тимчасово перебазується, щоб заспокоїти наших союзників з НАТО, стримати будь-яку потенційну агресію проти держав-членів НАТО і пройти навчання з силами країни-господаря».

Пентагон перекидає сили після оголошення Президента США Джо Байдена про розгортання додаткових військ у регіоні.

Читайте також:
Світ
Турецький лідер прагне налагодити відносини зі США й купити літаки F-35.
17 грудня, 20:16
Політика
США розглядають санкції проти тіньового флоту росії та трейдерів, які беруть участь у торговельних операціях із російською нафтою.
17 грудня, 16:18
Світ
Страх перед розширенням війни та слабкістю НАТО.
17 грудня, 13:47
Війна
Європейські лідери намагатимуться розв'язати два головні питання щодо України і це стане справжнім випробуванням для них.
15 грудня, 10:06
Політика
Республіканець Дон Бейкон заявив, що вимога президента Трампа до України «здати» території росії — це «крок Чемберлена».
14 грудня, 16:38
Політика
Усе почалося із заяви ватажка банди дітовбивць «Ізраїль» Нетаньяху про регулярні контакти зі своїм подільником у дітовбивстві путіним.
14 грудня, 07:05