США забезпечать ЗСУ необхідними комплектуючими для літаків F-16

ВІЙНА
18.11.2023, 13:55
США забезпечать ЗСУ необхідними комплектуючими для літаків F-16

Йдеться про обслуговування винищувачів впродовж певного часу.

США планують забезпечити потрібними запчастинами винищувачі F-16, які будуть передані Україні.

Про це повідомили у Пентагоні, наголосивши на важливості такої допомоги.

У відомстві додали, що не припинять підтримку після передачі Україні бойових літаків. Заступник міністра оборони США з питань закупівель та забезпечення Вільям Лаплант заявив, що Україна потрібні будуть запчастини, щоб забезпечити технічне обслуговування та продовження польотів F-16, і США готові це зробити.

«Що б всі ми не постачали українцям, треба також надати запасні частини на 90 днів, будь ласка, це базове правило — запчастини на 90 днів» — сказав він.

За словами представника Пентагону, без запчастин винищувачі F-16 можуть бути виведені з ладу всього за кілька місяців активних польотів, і США не допустять цього.

«Ми не допустимо цього. І саме тому, що інші країни надають свої літаки, ми повинні переконатися – якщо вони не нададуть запчастини, ми знайдемо запчастини та надамо їх» — сказав Лаплант.

В Пентагоні наголошують, що США та партнери, зокрема в межах Контактної групи з питань оборони України, працюють разом, щоб гарантувати, що Україна має те, що їй потрібно, а також здатна забезпечувати себе в довгостроковій перспективі.

Вчора стало відомо, що на території США розпочалися тренування українських військових для подальшої роботи на винищувачах F-16.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Країна виділить 250 мільйонів євро на закупівлю боєприпасів для України.
01 березня, 18:44
Політика
Джозеф Байден закликав Конгрес його прийняти.
05 лютого, 10:05
Війна
Сенат планує розпочати процедурні слухання в понеділок і поставити закон на голосування незабаром після цього — в середу.
03 лютого, 09:13
Війна
Терміни постачання з міркувань безпеки не розголошуватимуть.
31 січня, 10:51
Війна
А британський прем'єр-міністр Ріші Сунак сьогодні оголосить про понад $3 млрд військової підтримки Україні від Великої Британії.
12 січня, 10:05
Опінії
Німецька влада досі боїться надавати українським захисникам засоби далекобійного знищення окупантів. Фантоми минулого ширяють Берліном.
10 січня, 07:10