Стала відома особа ще одного фігуранта плівок Міндіча

КРИМІНАЛ
11 листопада, 13:47
Стала відома особа ще одного фігуранта плівок Міндіча

Вдалося встановити особистість ще одного фігуранта плівок НАБУ - Сергія Пушкаря, який є чинним членом Нацкомісії з питань енергетики.

Про це йдеться у матеріалі «Економічної правди».

«Ще один фігурант “плівок НАБУ” — чинний член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Сергій Пушкар. Він фігурує у розмовах про передачу 20 тисяч доларів», — зазначається у тексті.

Ще три місяці тому Пушкар обіймав посаду виконавчого директора з правових питань «Енергоатому».

Стала відома особа ще одного фігуранта плівок Міндіча_1
З 2022 по 2025 рік він працював виконавчим директором із правового забезпечення компанії.

На початку вересня Пушкар отримав посаду члена НКРЕКП, хоча за результатами конкурсу не мав би цього зробити.

«На конкурсі до НКРЕКП він набрав найнижчий бал — був під номером чотири. Але другого кандидата у підсумку “збили”, і протягнули Пушкаря. Це людина Миронюка», — розповів співрозмовник «ЕП» у депутатському корпусі.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Студія «Квартал 95» зареєструвала компанію ТОВ «Квартал ЮА». Вона буде новою юридичною особою продакшну, без бізнесмена Тимура Міндіча.
вчора, 14:47
Кримінал
Тимуру Міндічу заочно визначили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
01 грудня, 20:06
Кримінал
Вищий антикорупційний суд заочно обирає запобіжний захід співвласнику «Квартал-95» Тімуру Міндічу.
01 грудня, 17:00
Кримінал
Злочинна група, пов’язана з Міндічем, яку викрило НАБУ, мала доступ до конфіденційної інформації та стежила за детективами Бюро.
01 грудня, 11:36
Війна
Це відбулося через скандал із Міндічем і попередження ГУР.
28 листопада, 17:04
Кримінал
Зранку НАБУ і САП провели обшуки у керівника Офісу президента Андрія Єрмака.
28 листопада, 12:26