Сталін намагався знищити український народ та український дух, але йому не вдалося ні те, ні інше, – американський сенатор

17 листопада, 06:53
СВІТ
Сталін намагався знищити український народ та український дух, але йому не вдалося ні те, ні інше, – американський сенатор

Сенатор від штату Нью-Йорк Чак Шумер вважає, що Голодомор 1932−33 років не набув у світі достатнього визнання, яке відповідало б масштабу трагедії.

Про це він заявив під час заходів вшанування пам’яті жертв Голодомору в кафедральному соборі Святого Патріка в Нью-Йорку, передає Укрінформ.

«Сталін намагався знищити український народ та український дух. Але, дякувати Богові, йому не вдалося ні те, ні друге», — наголосив сенатор

Чак Шумер нагадав, що встановленню історичної справедливості покликаний сприяти Меморіал жертвам українського Голодомору, відкритий у Вашингтоні 2015 року.

«Те, що сталося з Україною, можливо, було одним з найперших геноцидів XX століття», — сказав політик політик.

Читайте також:
На тлі урядової кризи громадська підтримка націоналістів з партії "Справжні фіни" (фін. Perussuomalaiset) невпинно зростає.
18:00
Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.
10:50
Представники німецького бізнесу сподіваються, що проти Росії не будуть запроваджувати нові санкції.
08:40
За останні 10 років народжуваність серед корінного населення Фінляндії (етнічних фінів, місцевих шведів і саамів) зменшилась на 25%.
вчора, 14:30
Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.
04 грудня, 17:00
Президент Ґітанас Науседа звернувся до представників країн-учасниць НАТО, які зібрались у Лондоні, із закликом назвати РФ основною загрозою альянсу.
04 грудня, 10:30