Сталося! Зе розшифрував очі Пу!

Опінії
19.12.2020, 11:18
Сталося! Зе розшифрував очі Пу!

До параметрів ідентичності двох недолугостей...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Чи оце лише нас сьогодні пробило на раптове прозріння: з усією очевидністю постала відповідь на запитання – що ж так наполегливо шукав Зе в очах Пу?

Адже чатами гуляли різні версії.

Дехто гадав, що, наш блазень, невдоволений наслідками ідіотського опитування власного народу, сподівався знайти тлумачення п’яти доленосних проблем біомаси з канабісом включно під бровами старшого колеги, навченого двадцятилітньою каденцією цинічно пудити людям у вічі.

Цю версію спростувало праве запліччя Зе, Андрій Єрмак. Завгоспові з віце-президентськими замашками треба вірити, бо той має в кремлівському бункері довіреного інсайда – кавалера шістьох орденів, зокрема:

- ордена Республіки Крим «За вірність обов’язку»  ̶  за бандитизм на півострові;

- золотого Олімпійського ордена – за маніпуляції з сочинською зимовою олімпійською сечею;

- ордена батька Ахмата Кадирова – за польові випробування сина Рамзана Кадирова у якості собіратєля земель руських на Кавказі тощо.

Запліччя, завербоване інсайдом, ймовірно, задовго до оманських гастролей, запевнило свого зеленого божка, що земляк Дмітрій Ніколаєвіч Козак, хоч він і є заступником керівника адміністрації президента РФ, брехати не буде. А гайворонецький «патріот», абсолютно наш Митя з-під Кропивницького натякнув – канабіс у погребі під мавзолеєм давно не канає, Моль вже років з п'ятнадцять як підсіла на ботокс.

Хоч Подоляком з внутрішньої контррозвідки Офісу Зе й було доведено, що ботулотоксин поставляють кремлівській Б'Молі фірми, афільовані з «Рошеном», версія відпала.

Інші грішили на інтимну сферу. Мовляв, напруга у гарнобедренному трикутнику «Вова-Лєна-Юля» змушувала нашого страстотерпця питатися поради у досвідченішого ловеласа, котрий розрубав свій трикутник, наче Гордій вузол – одним махом:

А) законспірувавши дочок і зятя Шамалова (нині – зять у відставці) під доларових мільярдерів;

В) змусивши сожительствувать прімо гімнастіко Аліну К.;

С) переформатувавши прибиральницю Світлану Кривоногих на апетитну коханку і морську вовчицю на сорокаметровій яхті «Альдога».

У сталево-льодяних баньках всеросійського мачо, не виключено, могла бути знайдена й по-чоловічому тверда настанова щодо поєднання херсонської «дівчинки» з сімейними  цінностями.

Знавці посилалися ще й на Фройда – авжеж, обтяжливе з'ясування стосунків (у якому халаті фоткатись), тягар невідомості («вагітна-невагітна, а якщо так, то наскільки») ймовірно могли мати наслідком явно екстравагантний вчинок з виходом без штанів до роялю.

Звісно, скрізь, куди не глянь, було видно й руку Порошенка. Версія все ще обговорюється.

Найвірогіднішою причиною тривалої затримки світлих очей нашого найвеличнішого в каламутних вирлах чужого Недопалка консиліум називав безпідставні надії пацієнта на традиційну чуйність вихованців ленінградської школи КДБ. «Дрезденський Штирлиць», спадкоємець великого гуманіста Дзержинського на слізне прохання сорокадворічного хлопчика «перестати стріляти» мав би негайно, як очікувалося, приступити до перековування мечей на орала.

Сподівання Зе саме на такий розв´язок проблеми бурятів-трактористів, завезених у донецькі степи Порошенком, стали превалювати після паризьких посиденьок нормандців. Ні зіниці фрау Меркель, в яких колихався «Північний потік-2», ні сліпаки мсьє Макрона з проєкцією «жовтих жилетів» жодним чином не переймалися пацифізмом нашого блазня! Залишалося одне – безнастанно свердлити більма Пу своїм безневинним позирком.

Буравив до позавчора. До «два в одному»  ̶  прямої лінії плюс прес-конференції президента всея Руси Владіміра Владіміровіча Путіна.

І ось сталося! Нарешті зовнішньополітична загадка 2019-2020 років перестала бентежити телеведучу Наталю Мосейчук, Машу Фокіну з дєдушкой і постійно випадаючого з контекстів Арахамію!

ЗЕ В ОЧАХ ВІЗАВІ ПОБАЧИВ СЕБЕ САМОГО!

Амальгама в режимі онлайн показала з погребу лискучу, без будь-яких залишків перенесеного в особливо великих розмірах ковіду-19 рідну фізію! Пику, знайому до останньої щетинки на творчо неголеному до зйомок чергового відосика про пінг-понг з Чефіркою!

На київського Янелоха зирив з Москви точно такий Янелох!

Ось пояснення. Ідентичність обох «суб´єктів Норманді» неспростовно потверджується геть-чисто однаковісінькими глухими кутами, куди ранні симптоми Паркінсона завели Пу з Навальним пацієнтом берлінського шпиталю, а нашого благуватого Зе з «вагнерівцями».

Той, що під Кремлем сидить, впритул не бачить небезпечного опозиціонера, а цього, що тут з пінг-понгом, заціпило від невідворотності визнання Єрмака Матою Харі, Татарова – хапком і кропив'яним сім'ям, Мендель – офісною плацебо.

Читайте також:
Призначивши людину Медведчука на “Департамент війни" ОГПУ Чума-Венедіктова у відкриту сприяє Путіну.
01 липня, 16:00
Зеленський – некомпетентний дилетант у порівнянні з досвідченим терористом державного значення Лукашенком.
30 червня, 11:45
Володимиру Зеленському в пору думати про своє майбутнє після випровадження з Банкової, яке ось-ось реалізують пересічні українці.
29 червня, 08:48
Відтак уже скоро замість пришестя кіношного благодійника Голобородька в Україні станеться пришестя другого узурпатора Януковича.
25 червня, 13:18