Стан Володимира Балуха залишається стабільно важким – нардеп Геращенко

КРИМІНАЛ
11 вересня, 15:31
Володимир Балух
Володимир Балух

Балуха у лікарні оглянули відомі нейрохірурги та відвідав митрополит Климент.

Колишній політв'язень Кремля Володимир Балух, якого жорстко побили невідомі, залишається у стабільно тяжкому стані. Сьогодні для його огляду і додаткових консультацій були запрошені відомі нейрохірурги.

Про це повідомила нардеп Ірина Геращенко у себе на сторінці у Фейсбуці.

«Пацієнт стабільно тяжкий. Володя забезпечений всім необхідним. Сьогодні для додаткових консультацій були запрошені і оглянули пана Володимира відомі нейрохірурги, зокрема професор М.Поліщук», – написала Геращенко. 

Вона також повідомила, що 10 вересня Балуха у присутності представників поліції (оскільки триває слідство) відвідав митрополит кримський Климент, прочитав молитву на одужання. 

Нагадаємо, ми повідомляли, що українського політв’язня Володимира Балуха побили 8 вересня вночі. А 9 вересня стало відомо, що Балуха під'єднали до апарату штучної вентиляції легенів.  
 

Читайте також:
Адміністрація Торжоцької виправної колонії, в якій не перший рік перебуває українець Олександр Шумков, виплатить йому компенсацію.
24 вересня, 10:37
Путінський режим відмовляється звільняти громадянина України Олександра Шумкова, викраденого ФСБ РФ улітку 2017 року.
22 вересня, 10:42
Його стан важкий, але загрози життю – немає.
08 вересня, 15:45
Ситуація з українцями, котрі з весни-літа 2014 року насильно утримуються у російському полоні, потребує міжнародного розголосу.
24 серпня, 13:53
Команда Володимира Зеленського так пишається співпрацею з окупантом про обмін полонених на Донбасі, що забула про наших політв'язнів у РФ.
21 квітня, 10:10
Український омбудсмен закликала представників міжнародних правозахисних організацій та дипломатів негайно відреагувати на ситуацію.
24 березня, 14:38