Стара гра в біполярність: соціологи почали "надувати" рейтинги Зеленського та Бойка

ПОЛІТИКА
05.01.2021, 17:25
Стара гра в біполярність: соціологи почали "надувати" рейтинги Зеленського та Бойка
Фото: dw.com

Це чернетка розробленої технологами близькими до Віктора Медведчука передвиборчої стратегії Леоніда Кучми ще 1999 року.

Соціологічні виміри в Україні, зокрема останні виміри Групи Рейтинг — це "гра", яку добре стратегічно спродюсували і фінансували "соросята" пов'язані з Офісом Президента.
 
Про це повідомляє телеграм-канал Легетимный.
 
Зазначається, що У цьому вимірі дуже багато закладено "пасхалок".
І “перший крок: "контрольовані соціологи" різко опустили «надутий рейтинг» Петра Порошенка.
 
Як пояснило поінформоване джерело — це стратегія з виряджання його на пенсію в очах американців. 

"Петро Олексійович поганий варіант, який не має майбутнього, адже у нього вкрай великий антирейтинг і за нього не голосуватимуть, а значить це ризик програшу кандидату від проросійського блоку в майбутніх президентських перегонах" — така загальна суть виборчої тактики Офісу президента. 
 
В ОП також направляють західним партнерам  публічний месидж, яким показують, що їм буде не вигідно підігрівати до максимуму напругу в Україні проти Зеленського, оскільки на його заміну немає відповідного кандидата. 

Існує думка, що Офіс Зеленського "тихо" натякає, що Зеленський кращий варіант для західних партнерів, оскільки вибір не великий, або проросійський кандидат або черговий майдан і прихід олігарха Порошенка до влади.

Обидва варіанти для західних лобі груп категорично неприйнятні.
 
І третій аспект — це публічний месидж, що Офіс Президента прийняв виклик Петра Порошенка, який розірвав кулуарні домовленості і почав нагнітати ситуацію, щоб переглянути умови договору.
Зараз ОП і "соросята", ситуативно об'єдналися по треку "зливу" Порошенка з "опозиційного патріотичного п'єдесталу".  

Від себе додамо, що така стратегія “мудреців” з ОП далеко не нова. Це чернетка розробленої технологами близькими до Віктора Медведчука передвиборчої стратегії Леоніда Кучми ще в 1999 році. Коли їх шефу в другому турі чергових президентських виборів підставили ручного комуніста Симоненка, і яким ЗМІ лякали виборців.

Така собі гра в біполярність.

Тоді так "окучували" виборця і це діяло. Можливо навіть для реалізації сценарію і прибрали рухівця Вячеслава Чорновола.

Але сьогодні використовувати подібну модель у стосунках з не такими вже і “вчорашніми” американцями — явний вияв неповаги до них з усіма можливими наслідками. 

Читайте також:
Жаба з гадюкою знову сплелися у несамовитому симбіозі з метою наново росіянізувати східноукраїнський форпост – Харків.
30.09.2021, 10:23
Вибори до Держдуми РФ розпочалися 17 вересня – в день окупації західної частини України та Польщі.
20.09.2021, 19:25
Європейський парламент видав путінському режиму чорну мітку, попередивши про наслідки незаконних виборів до Державної Думи.
17.09.2021, 13:52
Музикант Сергій Василюк кандидує до Верховної Ради по 197 одномандатному виборчому округу з центром у Каневі Черкаської області.
11.09.2021, 18:56
Сьогодні опівдні, 31 серпня, у сесійній залі Рійґікоґу естонські народні обранці проведуть другий тур президентських виборів.
31.08.2021, 11:04
Шкільний вчитель, профспілковий діяч і віднедавна ультралівий політик Педро Кастільо став новим президентом Республіки Перу.
17.06.2021, 14:00