Стартап з поневолених українців

ПОЛТАВА
31.10.2017, 11:47
Стартап з поневолених українців

Під час міжнародного форуму Toronto Global Forum, присвяченого питанням розвитку глобальної економіки та розвитку американського континенту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів про українську децентралізацію, дерегуляцію, реформи банківського та енергетичного секторів.

Глава Уряду підкреслив, що “сьогодні ринок орієнтується на щось нове, нові стартапи. Я скажу - Україна може стати самим безпечним і самим успішним стартапом”.

На думку Прем’єр-міністра ключові сектори можливостей України – людський капітал, родючі землі, які здатні забезпечити продовольчу безпеку всього регіону.

«На часі – питання масштабної і прозорої приватизації. Зараз формуємо нове законодавство, яке дасть можливість побудувати ефективну систему продажу нестратегічних держактивів», - сказав Володимир Гройсман.

Фактично прем’єр цинічно презентував на міжнародній арені створений його хворобливою клептократичною уявою “стартап”, який використовує “людський капітал” доведеного до відчаю населення України. Гройсман забув зауважити, що у країні щодня лунають вибухи та обстріли. Що наша “безпечна” країна займає 154 місце з 163 у світовому показнику спокою - на 4 місця нижче Північної Кореї. А “масштабна прозора приватизація” залишила нас на рівні Ірану та Росії у Світовому індексі сприйняття корупції.

Цілком зрозумілим стає економічний курс уряду Гройсмана - Яценюка щодо продажу поневоленого населення разом з землею та корисними копалинами у вигляді своєрідного “стартапу”.

Інший поціновувач “стартапів” - голова Нафтогазу Андрій Коболєв також планує реалізувати на міжнародній фінансовій арені свій план «безпечного та високоліквідного» “стартапу”, до якого увійдуть нафтогазові родовища з орієнтовними запасами у 1,5 трлн. м3 газу, сконцентровані у власності ПАТ «Укргазвидобування».

Бенкет на кістках триває, і раби ще не плачуть?

Останній Бастіон

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00