Статки Ілона Маска зросли на 34 мільярди доларів лише за один день

СВІТ
25.10.2024, 17:43
Статки Ілона Маска зросли на 34 мільярди доларів лише за один день

У четвер мільярдер Ілон Маск збільшив свій капітал на 33,5 мільярда доларів.

Акції компанії Tesla продемонстрували найбільший приріст за останні десять років, закріпивши лідерство підприємця серед мільярдерів.

Про це повідомляє Bloomberg.

За підсумками дня акції зросли на 22% після того, як автовиробник повідомив про найбільший квартальний прибуток із літа минулого року. Зростання збільшило загальний капітал Маска до понад 270 млрд доларів – це приблизно на 61 млрд більше, ніж у підприємця Джеффа Безоса, який займає друге місце у списку найбагатших людей.

Маск спрогнозував, що у 2025 році продажі авто зростуть на 30%. Окрім цього, за його словами, виконаний в оригінальному стилі електричний пікап Cybertruck вперше приніс квартальний прибуток.
 

Читайте також:
Світ
Ціни зросли, а біля ферм величезні черги. Американці влаштовують бійки за яйця.
19 лютого, 15:46
Світ
Окупація Палестини це міжнародне право, чи щось інше?
05 лютого, 09:41
Світ
У Палаті представників США порушено питання щодо внесення чергової поправки до Основного Закону. Мовляв, конституція давно не змінювалася.
24 січня, 14:54
Політика
Подальше редагування та приховування інформації з документів, що стосуються вбивства Кеннеді, не відповідає суспільним інтересам
24 січня, 10:14
Світ
Дональд Трамп виступив за смертну кару для мігрантів, які винні в убивстві громадян США.
21 січня, 11:36
Світ
Байден наголосив, що деяким з помилуваних загрожує кримінальне переслідування
20 січня, 17:11