Студент ПолтНТУ – світовий чемпіон з кікбоксингу

ПОЛТАВА
10.11.2014, 12:55
Студент ПолтНТУ – світовий чемпіон з кікбоксингу

Студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка черговий раз підкорив світовий ринг на змаганнях з кікбоксингу. У щорічному протистоянні в сонячній Італії студент фінансово – економічного факультету Ашот Хачатурян з неабияким запалом переміг кращих з кращих у цьому виді спорту.

Кікбоксинг – це дуже вольовий та надзвичайно складний вид спорту, адже тут необхідна не просто фізична сила, а й залізна витримка. Тому, аби стати світовим чемпіоном необхідно багато працювати, що і робив Ашот усю свою спортивну кар’єру.

Ашоте, скажи, будь ласка, що для тебе кікбоксинг?

-Це справа мого життя, я дуже давно займаюсь цим видом спорту, тому для мене була дуже важлива ця перемога. Я довго працював, а коли чогось так хочеш, то позитивний кінцевий результат радує тебе набагато більше. І ще одне, Я вдячний своїм педагогам в університеті за те, що вони мене підтримували та всіляко допомагали, незважаючи на те, що моя подорож затягнулась майже на місяць (прим.ред. – посміхається).

Так, я пам’ятаю ще з минулого нашого діалогу, коли ти переміг у чемпіонаті в Харкові, ти розповідав, що твої педагоги завжди йдуть тобі назустріч, а як все було цього разу?

-Цього разу так само, я підійшов до Раїси Василівни (прим.ред – Шинкаренко Раїса Василівна, декан ФЕФ) сказав, що мене не буде тривалий час. Вона з порозумінням поставилась до такої новини і додала, щоб я вертався тільки з перемогою. Мене такі слова дуже підтримали, це був товчок до перемоги.

Як пройшов чемпіонат, що цікавого було цього разу?

-Мене дуже порадувало те, що була велика кількість вболівальників. Я не очікував, що в Італії, місце в якому пройшло змагання, цінують цей вид спорту. Проте, мені розповіли, що це далеко не багато, зазвичай у них ще більше глядачів, адже для палких італійців подібні види спорту найбільш улюблені. Я був вражений такою гостинністю і на майбутнє хочу ще не раз туди повертатись.

Вітаємо Ашота з черговою перемогою та бажаємо в майбутньому ще більшого успіху.

Рена Дарсанія

прес – служба ПолтНТУ


Читайте також:
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
10:40
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10