Студія Голбан продакшн представляє для оленів нову виставу

ПОЛТАВА
06.03.2018, 08:35

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook директор департаменту будівництва містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації Тимофій Голбан презентував своє бачення реконструкції та будівництва обласної клінічної лікарні у місті Полтава.

Фантазії уяви Голбана захоплюють дух. Сучасна архітектура, «найсучасніше обладнання», гелікоптери на даху.

Не вистачає тільки посилання на назву галюциногенних грибів, які споживав Голбан перед своєю презентацією.

Я розумію, що після декларативного плювка в очі всім правоохоронним органам, поціновувач Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, та інших криптовалют світу, сімейний підряд Голбанів вчергове шокує притрушених цукром містян проявом сучасних технологій.

Читайте більше: Талановиті та заможні чиновники при Полтавській ОДА

Розумію, що між декларантами криптовалют і 90 відсотками населення лежить величезна майнова прірва. Що кожен громадянин України із числа 90 відсотків, переступаючи поріг будь якої лікарні, змушений витрачати свої заощадження на отримання необхідної медичної допомоги. Що, в разі відсутності цих заощаджень, медичної допомоги ви не отримаєте. Що, під виглядом «найсучаснішого діагностичного обладнання», Віктор Лисак і його компанія закуплять неліквіди попередніх поколінь, але за дуже дорого.

Не буду описувати довго все жахіття сучасної полтавської медицини, достатньо для цього просто відкрити очі та душу.

Я з розумінням ставлюся до того, що, можливо, в деклараціях майнового стану за 2018 рік сімейний підряд держслужбовців Голбан-Різниченко вкаже неймовірно-фантастичне зростання криптовалютного гаманця в мільйони відсотків, вказаного у їхніх деклараціях за 2017 рік.

Головне, щоб «олені, не бриті і не голені», вірили у плід їхньої уяви.

І, судячи з коментів у фб, щоб дуби не спиляли.

Люди вже уваги не варті...

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
вчора, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26