Сучасна українська молодь не відчуває, що в країні триває війна

Опінії
27.02.2021, 08:09
Сучасна українська молодь не відчуває, що в країні триває війна
Фото: Facebook

Навіяно нещодавнім гучним скандалом з блоґершою з Тік-Ток...

Журналіст, громадський активіст, учасник війни

За роки війни в Україні виросло покоління, яке вже не бачить реальної загрози з боку північного сусіда. Для них події 2014 року, коли стояло питання виживання Держави, тисячі гинули на фронті, були закатовані у полоні, а люди в тилу навсправжки обговорювали варіант партизанських дій при спробі окупації Києва – вони цього психологічно не пережили та не усвідомили.

Для молоді війна на Сході це щось таке далеке, яке ніби і є, але суто для тих хто бажає. Перманентна війна десь на околицях, тому життя можна прожити і не помітити.

Однак вони помічають дещо інше; і тут треба "подякувати" владі часів сивочолого гетьмана Петра Порошенка!

Так блискуче зуміти просрати потужний національний порив початку 2014 року то треба ще було вміти. Він зміг: усі спроби прищепити молодому поколінню любов до України та її державних цінностей були грубо потоптані чоботом державної машини з усім її совком, тупістю та дебілізмом.

Не можна чиновникам довіряти справу роботи з молоддю. "Іспанський сором", єдине що виникає на думці від тої "патріотичної" пропаганди, яку проводила держава за останні роки; за рідкісним виключенням.

А діти вони є діти (я про це вже колись писав): спрацьовує механізм спротиву тупому нагинанню зверху (без пояснення суті).

От вони й починають нести дикувату річ про Росію, бо для них то ніби як по приколу. Подражнити дорослих; а раніше вони малювали малюнки солдатам.

Сучасна українська молодь не відчуває, що в країні триває війна_1
Читайте також:
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17
Економіка
Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.
07 квітня, 11:15
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20
Економіка
Нова залізниця сполучить дагестанський Дербент з азербайджанським Сумґаїтом та іранським Рештом. У цьому зацікавлені 3 авторитарні держави.
14 березня, 07:11