Сучасна українська молодь не відчуває, що в країні триває війна

Опінії
27 лютого, 08:09
Сучасна українська молодь не відчуває, що в країні триває війна
Фото: Facebook

Навіяно нещодавнім гучним скандалом з блоґершою з Тік-Ток...

Журналіст, громадський активіст, учасник війни

За роки війни в Україні виросло покоління, яке вже не бачить реальної загрози з боку північного сусіда. Для них події 2014 року, коли стояло питання виживання Держави, тисячі гинули на фронті, були закатовані у полоні, а люди в тилу навсправжки обговорювали варіант партизанських дій при спробі окупації Києва – вони цього психологічно не пережили та не усвідомили.

Для молоді війна на Сході це щось таке далеке, яке ніби і є, але суто для тих хто бажає. Перманентна війна десь на околицях, тому життя можна прожити і не помітити.

Однак вони помічають дещо інше; і тут треба "подякувати" владі часів сивочолого гетьмана Петра Порошенка!

Так блискуче зуміти просрати потужний національний порив початку 2014 року то треба ще було вміти. Він зміг: усі спроби прищепити молодому поколінню любов до України та її державних цінностей були грубо потоптані чоботом державної машини з усім її совком, тупістю та дебілізмом.

Не можна чиновникам довіряти справу роботи з молоддю. "Іспанський сором", єдине що виникає на думці від тої "патріотичної" пропаганди, яку проводила держава за останні роки; за рідкісним виключенням.

А діти вони є діти (я про це вже колись писав): спрацьовує механізм спротиву тупому нагинанню зверху (без пояснення суті).

От вони й починають нести дикувату річ про Росію, бо для них то ніби як по приколу. Подражнити дорослих; а раніше вони малювали малюнки солдатам.

Сучасна українська молодь не відчуває, що в країні триває війна_1
Читайте також:
Лишається порадити керівникам штабу ООС звернутися до психіатра.
вчора, 18:30
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
21 квітня, 14:49
Масштабне стягнення російського війська до українських кордонів свідчить про розпач і психічну неврівноваженість Владіміра Путіна.
17 квітня, 07:01
Спецслужби РФ намагаються створювати напругу у всьому світі.
16 квітня, 18:34
Колективний Захід ніколи та ні за яких обставин не буде безпосередньо воювати проти Кремля за Україну.
15 квітня, 09:12
Захід вже двічі здавав Україну Росії – в 1920-их роках та в 1945 в Ялті.
13 квітня, 22:36