Сучасні схеми майора-корупціонера Микитенка

ПОЛТАВА
18.10.2017, 08:41
Сучасні схеми майора-корупціонера Микитенка

Майор Микитенко Олег, якого відпустили за два дні після затримання, намагається зам’яти справу проти себе та залишитися на посаді через впливових родичів з церкви.

Микитенко передавав рахунки на будівництво свого маєтку працівникам райвідділів ВБ щоб не “світитися”. Кожен мусив оплачувати від 10 до 20 тис. грн. Під час обшуку 11-го жовтня, працівниками УСБУ були вилучені кошти, помічені дошки для бані та будівельні матеріали.

Під керівництвом Микитенка, працівники поліції яких призначали на вищу посаду мали заплатити суму для отримання довідки з ВБ, яка не заперечує призначенню. Для отримання довідки з ВБ для посади в райвідділі, один працівник мусив купувати сорочки на 2 тисячі у.о. для поліцейських. 

Працівники ВБ також контролювали складання нормативів фізичної підготовки та перевіряли працівників поліції. Хочете скласти іспит? – знову винні.

На посаді начальника департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України в Полтавській області, Микитенко “кришував” розкрадання нафтопродуктів з цистерн Укрзалізниці та вирубку лісу в Диканському районі.

Останній Бастіон

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40