Сучасні схеми майора-корупціонера Микитенка

ПОЛТАВА
18.10.2017, 08:41
Сучасні схеми майора-корупціонера Микитенка

Майор Микитенко Олег, якого відпустили за два дні після затримання, намагається зам’яти справу проти себе та залишитися на посаді через впливових родичів з церкви.

Микитенко передавав рахунки на будівництво свого маєтку працівникам райвідділів ВБ щоб не “світитися”. Кожен мусив оплачувати від 10 до 20 тис. грн. Під час обшуку 11-го жовтня, працівниками УСБУ були вилучені кошти, помічені дошки для бані та будівельні матеріали.

Під керівництвом Микитенка, працівники поліції яких призначали на вищу посаду мали заплатити суму для отримання довідки з ВБ, яка не заперечує призначенню. Для отримання довідки з ВБ для посади в райвідділі, один працівник мусив купувати сорочки на 2 тисячі у.о. для поліцейських. 

Працівники ВБ також контролювали складання нормативів фізичної підготовки та перевіряли працівників поліції. Хочете скласти іспит? – знову винні.

На посаді начальника департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України в Полтавській області, Микитенко “кришував” розкрадання нафтопродуктів з цистерн Укрзалізниці та вирубку лісу в Диканському районі.

Останній Бастіон

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00