Суд дозволив екстрадованому з Панами Каськіву виїхати за кордон

ПОЛТАВА
13.12.2017, 12:04
Суд дозволив екстрадованому з Панами Каськіву виїхати за кордон

Захист Каськіва пояснив необхідність його виїзду за кордон доглядом за малолітньою дитиною

Печерський районний суд Києва дозволив колишньому голові Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами Владиславу Каськіву виїзд за кордон. Про це сказано в рішенні суду.

Генеральна прокуратура просила суд продовжити зобов'язання, покладені на Каськіва після звільнення його з-під варти і внесення застави 160 тис. гривень, але суд вирішив частково задовольнити це клопотання.

Суд зобов'язав Каськіва до 19 грудня прибувати на першу вимогу до слідчого, прокурора та/або суду і повідомляти слідство про зміну свого місця проживання.

Водночас суд відмовився зобов'язати підозрюваного здати на зберігання прокуратурі свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон.

«Слідчий суддя не бачить підстав для продовження такого обов'язку, як передача на зберігання у відповідні органи державної влади свого паспорта (паспортів) для виїзду за кордон», - сказано в рішенні.

Захист Каськіва пояснив необхідність його виїзду за кордон доглядом за малолітньою дитиною.

Генпрокуратура зазначила, що строк досудового розслідування завершується 20 грудня.

Як повідомлялося, 1 листопада з Панами в Україну екстрадованоколишнього керівника Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва.

В Україні екс-посадовцю інкримінують заволодіння у 2012 році у змові з іншими особами коштами Державного бюджету України на суму близько 7,5 млн грн. Сам він відкидає свою провину.

Печерський районний суд ухвалив рішення застосувати щодо екстрадованого з Панами Каськіва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою два місяці з можливістю внесення застави.

Суд також зобов’язав Каськіва здати всі наявні закордонні паспорти, а також з’являтися за першою вимогою до слідчого та повідомляти про своє місцеперебування.

З Каськіва внесли заставу 160 тис. грн із його власних коштів. Крім того, Каськів перерахував до бюджету майже 7,5 мільйонів гривень.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомляв, що справу Каськіва передадуть в суд протягом 2-3 тижнів.

Раніше Луценко заявив, що Каськів може укласти угоду зі слідством.

Читайте також:
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
вчора, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
вчора, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42