Суд дозволив екстрадованому з Панами Каськіву виїхати за кордон

ПОЛТАВА
13.12.2017, 12:04
Суд дозволив екстрадованому з Панами Каськіву виїхати за кордон

Захист Каськіва пояснив необхідність його виїзду за кордон доглядом за малолітньою дитиною

Печерський районний суд Києва дозволив колишньому голові Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами Владиславу Каськіву виїзд за кордон. Про це сказано в рішенні суду.

Генеральна прокуратура просила суд продовжити зобов'язання, покладені на Каськіва після звільнення його з-під варти і внесення застави 160 тис. гривень, але суд вирішив частково задовольнити це клопотання.

Суд зобов'язав Каськіва до 19 грудня прибувати на першу вимогу до слідчого, прокурора та/або суду і повідомляти слідство про зміну свого місця проживання.

Водночас суд відмовився зобов'язати підозрюваного здати на зберігання прокуратурі свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон.

«Слідчий суддя не бачить підстав для продовження такого обов'язку, як передача на зберігання у відповідні органи державної влади свого паспорта (паспортів) для виїзду за кордон», - сказано в рішенні.

Захист Каськіва пояснив необхідність його виїзду за кордон доглядом за малолітньою дитиною.

Генпрокуратура зазначила, що строк досудового розслідування завершується 20 грудня.

Як повідомлялося, 1 листопада з Панами в Україну екстрадованоколишнього керівника Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва.

В Україні екс-посадовцю інкримінують заволодіння у 2012 році у змові з іншими особами коштами Державного бюджету України на суму близько 7,5 млн грн. Сам він відкидає свою провину.

Печерський районний суд ухвалив рішення застосувати щодо екстрадованого з Панами Каськіва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою два місяці з можливістю внесення застави.

Суд також зобов’язав Каськіва здати всі наявні закордонні паспорти, а також з’являтися за першою вимогою до слідчого та повідомляти про своє місцеперебування.

З Каськіва внесли заставу 160 тис. грн із його власних коштів. Крім того, Каськів перерахував до бюджету майже 7,5 мільйонів гривень.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомляв, що справу Каськіва передадуть в суд протягом 2-3 тижнів.

Раніше Луценко заявив, що Каськів може укласти угоду зі слідством.

Читайте також:
Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.
вчора, 15:55
Молодий чоловік поцупив гумовий фалоімітатор
вчора, 13:50
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
вчора, 11:00
Зима 2019-2020 років все більше нагадує весну.
вчора, 06:40
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06
Захід пройшов у Полтавській обласній бібліотеці.
24 січня, 18:30