Суд над Трампом у Нью-Йорку наближається до фіналу

СВІТ
28 травня, 17:50
Суд над Трампом у Нью-Йорку наближається до фіналу

Експрезидента США звинувачують у тому, що він незаконно використав гроші з виборчого фонду для купівлі мовчання колишньої порноакторки

У ході судового процесу над Дональдом Трампом у Нью-Йорку прокуратура 28 травня виступить із заключним словом перед присяжними у справі, в рамках якої колишнього президента США звинувачують у незаконній витраті коштів із виборчого фонду під час президентської кампанії 2016 року.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Присяжні можуть почати обговорення вже 29 травня.

Процес відбувається менш ніж за шість місяців до того, як американські виборці вирішать, чи повертати Трампа в Білий дім.

Експрезидента США звинувачують у тому, що він незаконно використав гроші з виборчого фонду для купівлі мовчання колишньої порноакторки Стормі Деніелс, яка стверджувала, що мала інтимний зв’язок із Трампом десятьма роками раніше і погрожувала оприлюднити цю історію.

За даними обвинувачення, вона отримала 130 тисяч доларів від адвоката Трампа Майкла Коена, якому ці гроші відшкодував Трамп під виглядом оплати юридичних послуг. Прокуратурі слід довести, що експрезидент знав про ці виплати і пішов на них з метою вплинути на результат виборів.

Трамп заперечує факт інтимного контакту з Деніелс.

Експрезиденту висунули звинувачення за 34 пунктами у фальсифікації ділової документації. Якщо його визнають винним, Трампу загрожує до чотирьох років в’язниці за кожним із 34 пунктів звинувачення.

У разі обвинувального вироку Трамп зможе подати апеляцію, і йому не заборонять продовжувати брати участь у президентській кампанії чи бути обраним президентом у виборах 5 листопада.

Трамп не визнав себе винним у цій справі і вважає цей та інші судові процеси втручанням у вибори з боку його політичних опонентів.

Читайте також:
Світ
Можливу перемогу 45-го президента США багато хто вважає реальною загрозою для безпеки. При чому не тільки України, а й усієї Європи.
22 травня, 12:28
Політика
Лідер демократів у Палаті представників США наголосив на важливості подальшої підтримки нашої країни. На кону — безпека всього світу.
07 травня, 21:42
Світ
Адміністрація президента Джозефа Байдена дозволила збільшити кількість палестинців. Прохачів притулку із Ґази запрошують до США.
03 травня, 21:38
Життя
Спалах небезпечної інфекції виявили на 4-х молочних фермах у США. Хвороба охопила велику рогату худобу у штатах Техас, Канзас і Нью-Мексико.
05 квітня, 12:34
Світ
Лідер республіканців у верхній палаті Конґресу більше не балотуватиметься до американського парламенту. Він планує зосередитися на здоров'ї.
04 березня, 06:09
Політика
Найбільший республіканський штат офіційно вступив у стан війни. Дональд Трамп закликав приєднатися до підтримки влади Техасу.
28 січня, 14:47