Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна

ПОЛТАВА
19.09.2018, 16:46
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна

Солом’янський райсуд Києва ухвалив рішення про арешт майна очільника Міністерства інфраструктури Володимира Омеляна. Про це пише «Українська правда», посилаючись на прес-секретаря суду.

https://www.epravda.com.ua/news/2018/09/19/640739/

Нагадаємо, Володимира Омеляна підозрюють у незаконному збагаченні за час роботи на держслужбі.

До суду було направлено 2 клопотання, які задовольнив суд — одне повністю, друге — частково.

Деталей клопотань, відповіла прес-секретар, не може повідомити, оскільки не була присутня на засіданні і вся інформація буде згодом. Сам Володимир Омелян поки теж не знає подробиць.

Відповідно до інкримінованого порушення закону, стаття (ч.3 ст.368-2 «Незаконне збагачення») передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Слідчі вважають, що «в 2015 році, перебуваючи на посаді заступника міністра інфраструктури України, посадовець набув у власність активи, законність підстав отримання яких не підтверджено доказами та вартість яких значно перевищує його законні доходи».

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56