Суд ООН розгляне справу про окупацію Ізраїлем територій Палестини

19 лютого, 11:45
Суд ООН розгляне справу про окупацію Ізраїлем територій Палестини

Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.

Сьогодні у Міжнародному суді ООН розпочинаються слухання у справі про окупацію Ізраїлем територій на Західному березі річки Йордан, включаючи Східний Єрусалим, та у секторі Газа.

51 країна та 3 міжнародні організації висловлюватимуть свою думку про окупацію палестинських територій. Йдеться про території, окуповані Ізраїлем у ході Шестиденної війни 1967 року.

Першими виступатимуть представники Палестини. Ізраїль виступати не планує. Виступлять також Туреччина, Ліга арабських держав, Організація ісламського співробітництва та Африканський союз.

Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.

Із проханням винести рішення до суду у грудні 2022 року звернулася Генасамблея ООН.
 

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53