Суд позбавив Селькіну можливості нажитися на дітях-інвалідах

ПОЛТАВА
03.08.2016, 13:28

Суддя Октябрського суду міста Полтави Ірина Блажко задовольнила скаргу ТОВ «Ортез-Полтава» на бездіяльність слідчого щодо неповернення тимчасово вилученого майна.

Суд забов’язав слідчого Полтавського ВП ГУНП Русалова, що проводив обшук за клопотанням прокурора Дігятра, повернути вилучене устаткування, системи ортезів, документацію тощо фірмі ТОВ «Ортез-Полтава».

Нагадаємо, конфлікт між фірмами з виготовлення ортопедичних пристроїв виник між фірмами ТОВ «Ортез» і ТОВ «Ортез-Полтава» через незаконний обшук і вилучення майна фірми «Ортез-Полтава» в інтересах «Ортеза». Головлікарка І міської лікарні Полтави Ганна Селькіна, що через чоловіка керує «Ортезом», спробувала чинити тиск та призупинити роботу фірми-конкурента з метою встановлення монополії на ринку ортезів.


БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ НА «ОСТАННЬОМУ БАСТІОНІ»: Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів

Заявник і водночас самоназвана потерпіла Селькіна на засідання не прибула. Присутні на суді припустили, що це пов’язано з обмеженими можливостями потерпілої. Селькіна отримала ІІ групу інвалідності в подарунок на 55 річчя. 

У підставах до встановлення ІІ групи зазначено, що такі інваліди потребують сторонньої допомоги при пересуванні. Сторона ТОВ «Ортез-Полтава» цікавилася, чи не потрібний заявниці інвалідний візок для транспортування на засідання. Вони внесли пропозицію щодо встановлення біля суду пандусу для підвезення нетранспортабельних чиновників-інвалідів.

Особисті інтереси Селькіної на засіданні відстоювали прокурори Антон Дігтяр, Юлія Сімонова і брат Селькіної, лікар ІІ міської лікарні. Той консультував прокурорів у суді в свій робочий час. Також лікар перешкоджав законній діяльності журналістів, забороняючи зйомку. Як аргумент брат Селькіної заявив, що хвилина його зйомки обійдеться виданню дуже дорого. Вступивши в суперечку з журналістами, лікар завив, що він «зірка» і обмовився за Фрейдом про порно. Щоб отримати гроші за зйомку, лікар підготує позов про стягнення коштів.

Відзначимо рішення судді Блажко, яка не відреагувала на заклики чоловіка до оплати й дозволила фото та відео фіксацію судового процесу.

Зазначимо, ситуація з «віджиманням» Селькіною ортопедичних пристроїв для пересування дітей-інвалідів за сприяння сина Бориса, прокурора обласної прокуратури та прокурора Дігтяра одразу сколихнула полтавців. У коментарях люди висловлювали обурення щодо дій чиновників:

«Останній Бастіон» відгукнувся на звернення лікаря-ортопеда Любицького, взявши проблему на контроль та допомігши дітям повернути ортези.

Видання передало відеозапис судового процесу, дій прокурорів та документи у справі Генпрокурору України Юрію Луценкові та організаторам проекту «Відкритий суд». 

Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05