Суд відмовив полтавським селянам повернути вулиці Героїв Майдану стару назву – Леніна

ПОЛТАВА
23.10.2014, 13:11
Суд відмовив полтавським селянам повернути вулиці Героїв Майдану стару назву – Леніна

Після піврічної баталії між селянами Великих Круч Пирятинський райсуд Полтавської області дав зелене світло для остаточної зміни назви центральної вулиці.

Перейменувати вулицю Леніна на Героїв Майдану сільрада Великих Круч постановила ще навесні за поданням місцевих жителів, але фізично виконати його – замінити вказівники і документи так і не змогла через супротив значної кількості противників.

Рішення місцевих депутатів перейменувати центральну вулицю села розділило громаду навпіл. Прибічники героїв двох революцій – «більшовицької» і «гідності» схльоснулися в суді.

У таборі вождя пролетаріату спробували домогтися скасування рішення депутатів та просили лишити вулиці стару назву – Леніна. Ці селяни послалися на те, що зміна назви потягне з них додаткові трати на переоформлення особистих і ділових документів.

Утім за півроку, що тривав розгляд справи, позивачі не змогли надати підтвердження що з когось проходження процедури вимагало сплат.


Читайте також:
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
вчора, 13:30
Полтава
У Черкасах розпочався Чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів фізичної культури та спорту.
05 липня, 11:02
Полтава
Спортсмени-ветерани Полтавщини за підтримки Політичної Партії «ДІЯ» представлені на Чемпіонаті України з вільної боротьби.
04 липня, 15:25
Полтава
Як Голинського незаконно призначили прокурором Полтавщини: подробиці схеми.
03 липня, 14:03
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
01 липня, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09