Суд відправив у СІЗО підозрюваних у вбивстві бахмутського активіста

ПОЛІТИКА
11.12.2019, 20:24
Артем Мірошниченко
Артем Мірошниченко
Фото: УНІАН

11 грудня Донецький апеляційний суд у Бахмуті переглянув запобіжний захід одному з них

11 грудня Донецький апеляційний суд відправив на два місяці до СІЗО без права внесення застави 16-річного Миколу Барабаша, якого підозрюють у смертельному побитті волонтера Артема Мирошниченка.

Про це повідомляє freeradio.com.ua

Запобіжний захід переглядали у закритому режимі. Колегія суддів у складі Римми Залізняк, Дмитра Круподері та Олега Стародуба скасували попереднє рішення Артемівського міськрайонного суду, відправивши Барабаша в СІЗО до 29 січня. Після закінчення цього терміну підлітку можуть продовжити запобіжний захід.

Раніше суд заарештував другого підозрюваного у побитті Мирошниченка – 17-річного Олександра Баришка.

Як повідомляли ЗМІ, напад стався 29 листопада недалеко від дому волонтера, в місті Бахмут.

6 грудня Мірошниченко помер від завданих побоїв.

Читайте також:
Політика
Після переговорів Кушнер пообіцяв не «втручатися» у справи країни.
вчора, 20:59
Політика
Полтавський ГЗК офіційно ввійшов у процедуру банкрутства через борг у понад 4 мільярди гривень.
вчора, 19:59
Політика
Як «дипломатичний туризм» голови Держфінмоніторингу Проніна покриває мільярдні розкрадання в ЗСУ.
вчора, 19:24
Політика
Der Spiegel назвав ексголовкома головною загрозою для політичного майбутнього Зеленського
вчора, 18:33
Політика
Президент США Дональд Трамп анонсував новий пенсійний план для громадян, подібний до тих, що доступні федеральним службовцям.
вчора, 17:21
Політика
Вона розглядає можливість судового позову проти мільярдера Ілона Маска, який стверджував, що вона пов’язана з наркокартелями.
вчора, 16:34